Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK SE TO DELA


911

Doporučené příspěvky

Mě se líbily dvě jeho věty:

"Even though I've been doing this for 8 years, no one takes me seriously"

a

"Go away, mom, I'm losing my money!" :D

A ten jeho provokativní ksicht... si akorát koleduje, aby mu někdo jednu natáhnul :) Dobře mu tak, že je ve Státech pro smích. Už jsem se divil, jak takového kreténa mohou řadit mezi ty ostatní, co v tom seriálu vystupovali.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 210
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tim Sykes je sice rozmazleny zidovsky decko,ale nezapomente kolik mu bylo ,kdyz zacinal a kolik byl schopnej vydelat.
Shorting small caps a penny stock systemem jakym to delal bylo v dobe v jaky to delal jednoduse genialni .Vypada to,ze ztratitl "mojo" nebo je proste prilis pod tlakem.Mozna to je vekem,mozna situaci na marketech.Kazdopadne to neni zadnej blbec jak si mnozi z Vas mysli !!
Je to nevymachanej spratek,ale takovymhle zpusobem je vychovavana spusta deti v USA.
Jsem zvedavej jestli bude schopnej vydelat ty $$$ zpatky .V dnesni dobe to bude docela narocny ,rekl bych
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

czechdaytrader,

nikdo tu nezpochybnuje, ze ty penize vydelal. mel zajimavou strategii. je fakt, ze touto strategii, nikdy nevydela desitky milionu, ale pro zacatek ok. ja jen komentoval jeho pristup. uplne blbej neni, jen je to proste to, co jsi popsal. a mas pravdu, ze je tak vychovavano hodne deti. kdo byl nekdy ve statech dele nez 14 dnu, potvrdi.

jinak Niderhoffer (nebo jak se to pise), ackoli mam respekt, preci jen vydelal miliardy dolaru, 2x o ne prisel. nevim, trejding by mel byt o konzistenci. ale to je asi dalsi debatu. no Tim si dal cil 10 let to nabrat zpatky, uvidime.

kazodpadne, my bychom se meli hlavne soustredit na nas trejding nas ucet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911: Niderhoffer ma vo svojej knihe par tvrdeni ktore su v celku v rospore s mojim myslenim lebo ako pise vobec nepouziva SL a druha vec co pisal ze je casto krat dobre zdvojnasobit poziciu ked ide proti tebe. Na to treba mat asi
silne nervy a velky ucet, ale ja preferujem skor konzistentbost ako pises ty...riskovat dopredu definovanu ciastku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jinak moje chyba. nejak sem si to spatne spojil ci nejak blbe prelozil v jednom rozhovoru s majitelem smb a tak sem napsal, ze ta holka nepracuje jako trader. evidentne dostala pozvani, uvidime jak to bude dal.

jinak jelikoz je to HDTV, tak si v klidu prectete podminky prijeti. je to takhle u vetsiny prop firem. to jen tak na okraj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Niekto sa tu pred časom pýtal, čím sa dajú tie videá z mojohd uložiť.
Ja som na to našiel soft, ktorý sa volá "Replay Media Catcher"
Ukladá to do formátu FLV (flash video). Už mám stiahnuté 4 epizódy. Predpokladám, že do večera ich budem mať všetky, tak ich môžem eventuelne uploadnúť na rapidshare.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor
Nevim jestli si stahoval uz z rs, ale potom co kliknes na ten link vejs, zadej free, potom pockej nejakej ten cas ( uvidis tam napis Download ticket reserved. In x minutes your download will be ready.
Avoid the need for download tickets by using a PREMIUM account. Instant access! ) Mno a potom uz jenom opis ten kod, co se ti tam objevi a stahuj. Kdyz to nemas placeny , tak musis (v pripade ze se to nepokusis obejit) pockat urcitej cas, potom co dotahas predchozi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
nechápu co tady řešíte se stahováním a podobně. Kdyt si to jde pustit na internetu. A připojení k internetu má každý pořád ne. A proc autor uvadí v prním příspěvku, že je to série 7 dílu. Já tam vidím v sérii jedna jenom 6dílů a potom dva díly v sérii dvě. Doufám, že sleduji správny serial Wall Street Warrior?!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...