Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK SE TO DELA


911

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 210
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Pozrel som si celu 1 seriu a neda mi nenapisat jeden postreh. Uz sa tu pisalo o Timovi Sykesovi.
Vsimli ste si tiez vyrazny rozdiel v jeho spravani a spravani napr. chlapika s Ferrari, alebo toho Rusa s Harleyov? Tim mi bol strasne nesympaticky od zaciatku a skoro som sa z neho pogrcal v diely ked prisla jeho mama. Hlavne po hlaske "She is my personal slave." Dost casto sa v mojej praci stretavam s ludmi na vysokych postoch a presne podla toho ako sa spravaju viem po 5-10min hovoru povedat ako sa im dari. Ludia ktorym sa extra nedari sa Vas vsemozne od zaciatku snazia presvedcit o presnom opaku. Niekedy je to az smiesne, ked sa stretnete s niekym koho nepoznate a po 10min Vam zacne rozpravat ake si ide kupit auto, dom, pozemok atd.

A rovnako smiesny bol Tim ked sa vsetkych snazil presvedcit aky je uzasny a kazdeho ohurit.A naopak ludia, ktori toho uz dosiahli skutocne vela nepotrebuju dokazovat nikomu nic. Je to iba TV show a vela veci tam treba brat s rezervou, ale myslim si ze aj tu platilo: "Pes ktory steka - nehryzie!"

Btw. na financnikovi bol clanok "Preco machri nie su machri!" ktory tu pointu velmi dobre vystihuje!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...