Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK SE TO DELA


911

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...
  • Odpovědí 210
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pyton

povedal by som ze prva cast bola dost dobra. len som nepochopil ci mali aj nejaky mentalny trening predtym.
vidi sa mi ze ten starsi pan dostane v dalsej casti infarkt. a ta slecna sa uplne zruti.

ale inac velmi dobra ukazka pre laicku verejnost aky je to tvrdy biznis.
a pre traderov je to taky nostalgicky pohlad. cim vsetkym sme si museli prejst :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pyton
>
> povedal by som ze prva cast bola dost dobra. len
> som nepochopil ci mali aj nejaky mentalny trening
> predtym.
> vidi sa mi ze ten starsi pan dostane v dalsej
> casti infarkt. a ta slecna sa uplne zruti.
>
> ale inac velmi dobra ukazka pre laicku verejnost
> aky je to tvrdy biznis.
> a pre traderov je to taky nostalgicky pohlad. cim
> vsetkym sme si museli prejst
>
>
>
> Editováno 2 krát. Naposledy editováno dne 18.01.
> 13:22 uživatelem Airmike.

Tiez som si nebol tymto isty ale v dalsiich castiach to tam je spomenute ze maly neviem ci 2tyzdnovy trening :) a hned ich poslat zo svojimi prachmi do terenu vo wall street warriors tam bol spomenuty priemer je okolo 6 mesiacov aby sa uspesny tradery dostali do ziskov v priemere.
Inak ked som sa nad tym zamyslel zadavat prikazy cez telefon je tiez pekne minus dokim dojde k plneniu cena uz davno moze byt niekde inde.
A stary pan tiez iny fajnsmeker same negativne spravy a hadze tam same longy.
Ale nostalgia je to pekna :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

uz je to tam komplet.

je to zajimave, ale ten pokud je trochu zvlastni. divne je, ze Lex je celej vydrenej ze by ztratil mega. v jeho meritku to neni nic moc. chybi mi tam vice edukace v prubehu. 2 tydny predtim nestaci. a moc dobre to vi. cely je to jen nejaky experiment.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

turna Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pravda pravda
>
> Nejak mi unika zamer celeho experimentu. Podle
> meho nazoru je mel prvni posadit k demu a sledovat
> vysledky. Az v pripade uspechu nasadit ty nejlepsi
> na live, a pak pozorovat zmeny v chovani a
> vysledcich. To by podle me melo nejaky smysl.

Musiste to tak brat ze ten Lex sa skor nechal nahovorit aby do toho isiel od BBC podla mna mala BBC zaujem natocit taketo nieco a Lex je ten co sa dal na to namotat. Podla mna BBC to cele zaplati a este ostane na kavu.
A neni nic lepsie ako nechat zaciatocnikov potrapit aka bola pravdepodobnost ze to zvladnu za 2 tyzdne uspesne obchodovat ja si myslim ze riadne miziva!!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je mi jasne ze je to cele jenom show pro divaky. Nicmene nebylo by spatne, kdyby nekdo neco takoveho jak jsem psal spachal. Ukazat sirsim masam lidi, ze ohromne penize se daji vydelat i jinak, s kontrolovanym riskem atd.

Zajimavy je treba porad Donalda Trumpa The Apprentice. Videt jak jednaji lide pod tlakem a s vidinou ztraty vseho je nekdy zajimave.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prave som dopozeral 2 cast. niezeby som rozumel 100% vsetko. ale ten Simon mi od zaciatku pripadal ako keby zjedol vsetku mudrost sveta. a myslim ze vypadol pravom, pretoze pokaslal co sa dalo. prvusom vsak tipoval na vypadnutie tu ľž rocnu uplakanu dievcinu. najvacsie prekvapco pre mna je Clair. to je ta maminka dvojiciek. ta je uplne nenapadna, velmi skromna a pritom Top trader. super serial

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmike >> zjedl všechnu moudrost světa ? to jsi ještě nebyl v Ostravě v Capital Partners, jak jsem se tam ucházel o místo tak se mnou jednal naškrobený 30-ti letý floutek, který se tvářil jako pán světa. Podobné společnosti opravdu nemám rád, když jsem žádal počáteční plat 25000,- tak kroutil hlavou co to chci za almužnu, že oni mají platy šesti místné. Tito lidé jsou namachrovaní a moc toho o burzovním světě opravdu neví, si pamatuju, že ten trotl ani nevěděl co to jsou Range Bars.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...