Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK SE TO DELA


911

Doporučené příspěvky

Netwar: pošli svůj životopis do této společnosti a běž se tam sám podívat jak to tam chodí a pak mluv :) když jsi si tak jist že je to tak ferová firma tak nevím proč už tam nevyděláváš balík :) vždyt je přeci kontroluje ČNB tak se nemáš čeho bát :) chytrák, který v žádné takové firmě nebyl a hazí tady svoje názory mě dokáže pobavit :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 210
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Děkuji ti za přání, jak jsem psal všude jsou lidi a záleží jen na lidech jak se k tomu postaví, já tu zatím narazil na partu dobrých lidí, kteří se chtějí něco naučit a hlavně přistupovat ke klientovi tak aby s ním i nadále mohli spolupracovat. A to je i moje heslo a je jedno jestli budu tu nebo támhle. Pokud budou praktiky takové, které budou ubližovat mému klientzovi a tím i mě tak se spločnosti loučím, ale zatím tomu nic nenasvědčuje a doufám, že ani nebude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

netwar Napsal:
-------------------------------------------------------
> Děkuji ti za přání, jak jsem psal všude jsou lidi
> a záleží jen na lidech jak se k tomu postaví, já
> tu zatím narazil na partu dobrých lidí, kteří se
> chtějí něco naučit a hlavně přistupovat ke
> klientovi tak aby s ním i nadále mohli
> spolupracovat. A to je i moje heslo a je jedno
> jestli budu tu nebo támhle. Pokud budou praktiky
> takové, které budou ubližovat mému klientzovi a
> tím i mě tak se spločnosti loučím, ale zatím tomu
> nic nenasvědčuje a doufám, že ani nebude.

Co jsem se doslechl tak je propastný rozdíl mezi úrovní pobočky CP v Praze a Brně, v Brně snad prý makléřům dokonce i na klientech záleží, potvrdila mi to jednak jedna jejich administrativní pracovnice a teď dokonce nedávno jedna jejich klientka, která je se svým tamním makléřem spokojena. neděláš Netware náhodou v Brně? .. Já jsem pracoval pro CP v Praze pouhý dva měsíce a naprosto mi to stačilo, abych zjistil, co je to za humus, nechce se mi věřit že bys dělal tam :-) ...
Btw. dobrá společnost se najít dá, ačkoliv je to sakra fuška :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

----------------------------------------------LEGENDA TRADINGU-----------------------
opet vam prinasim zajimave video.
tentokrat to doporucuju rychle stahnout, je mozne, ze to z YT smazou. jde o legendarni video "Trader" s Paul Tudorem Jones. kdo ho nezna en.wikipedia.org/wiki/Paul_Tudor_Jones . jeden z nej traderu.existuje velmi malo kopii a bylo i narizeno, aby byly ztazeny z obehu.

je to sice z roku 1986, ale stoji to za to. sledovat ne jen vybaveni, ale jak probihaly live velke obchody vsecho druhu. rozhodne to stoji za shlednuti

www.youtube.com/watch?v=ELiKV9Kqo84
zbylych 6 dilu je v related video

Link to comment
Sdílet pomocí služby

super videa, me se libi ta cast 5, ta je dobre poskladana. Nejdriv floor trader, ktery za 9 let byl 3x v minusu, pak Paul mluvi o kontrole rizika a pak ta velka ztrata nakonec a potlacovane emoce. Nechtel bych delat toho jeho analytika, protoze to musi byt docela muka neco pripravit a pak jenom koukat jak se to hrouti, to musi byt docela stres. Ale na tomhle levelu uz to neni prace, to uz cista vasen.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na zobrazeni emoci a stresu si v tom dokumentu nechali docela zalezet. Ani se nedivim, ze to Paul chtel po nejake dobe stahnout.

Mne se taky libil rozhovor s nim v market wizzards, a to ze jde casto proti davu a hleda dna a vrcholy. A ted jsem to mel i v obraze, sice silne emoce, nervozni jak prase, ale porad vedel co dela.

Super.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...