Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

Zbezne som presiel toto vlakno. Trochu sa to tu zvrhlo a riesilo sa tu kdeco okrem samotnych brokerov pre opcie.
Kedze momentalne TOS neumoznuje otvaranie uctu v CR ani SR, rad by som sa spytal tych menej stastnych ktori nestihli otvorit ucet v TOS na ich skusenosti s inymi opciovymi brokermi. Zatial som nasiel iba:

www.optionsxpress.com/
www.optionshouse.com/
www.interactivebrokers.com/ibg/main.php

tu som nasiel aj nejake porovnanie. Ale podla minima pri IB bude asi starsie (min. sa dvihalo z 2k na 5k a nasledne na dnesnych 10k)
www.optionetics.com/brokers/comparison-table.asp

a vycerpavajuce porovnanie som nasiel aj tu:
www.broker-reviews.us/

skor ma zaujimaju osobne skusenosti a funkcionalita platformy





Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

mám problém s Think or Swim, mám u nich od roku 2008 otevřený účet, vše bylo OK do konce roku. Od 1.1.2011 mám od nich zpoždená data o 20min a za aktuální data chtějí cca 200USD/měsíc. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak se to dá s nima vyřešit, odmítám jim takovou částku platit.

Děkuji Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

Přeji dobrý den,

v TOS platformě mi v thinkBack chybí data pro expirační pátek 21.01.2011. Support TOS slíbil, že to předá jejich "developers", ale asi se na to vykvákli ... (e-mailoval jsem to s nimi 02.02.2011, od té doby nic).

Nemá někdo opční close-data pro SPY, IWM, SPX a RUT ?

Na (např.) www.optionistics.com jsou data po free-registraci jen 15 dní, což jsem prošvihl. Nemá tam někdo alespoň "standard" registraci (data 30 dní) ?

Nebo data pro tento den (21.01.2011) i odjinud ?

Díky, s pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, chcem sa spytat na nejakeho slusneho brokera pre opcie...momentalne obchodujem cez XTB a poplatky sa mi zdaju dost vysoke..Z tejto temy som sa toho moc nedozvedel kedze sa tu riesi vsetko mozne len nie broker ...

tak poradte cez koho obchodujete Vy, koho by ste odporucili a nejake realne skusenosti ...dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...