Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - cenová politika.


Jaromir666

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 158
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Zdravím, chcem sa niekoho spýtat či sa dá v Ninja Traderi nastavit Bar Timer aj v inej farbe ako čiernej , nakolko používam čierne pozadie tak ho nieje vidiet. Neradte mi prosím nech si zmením farbu pozadia grafu....niesom blondína...))))), alebo či je nejaký externý Bar Timer ktorý môžem dať na monitor tak aby korešpondoval presne s grafom. Taktiež by ma zaujímalo či funguje na platenom Ninja funkcia Zoom In-out, lebo na deme je to nefunkcné a ticky by som rád videl hustejšie bez toho aby som si musel pred tým dať 10pív...)))))))

Norbert888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chcem sa niekoho spýtat či sa dá v Ninja Traderi nastavit Bar Timer aj v inej farbe ako čiernej , nakolko používam čierne pozadie tak ho nieje vidiet. Neradte mi prosím nech si zmením farbu pozadia grafu....niesom blondína...))))), alebo či je nejaký externý Bar Timer ktorý môžem dať na monitor tak aby korešpondoval presne s grafom. Taktiež by ma zaujímalo či funguje na platenom Ninja funkcia Zoom In-out, lebo na deme je to nefunkcné a ticky by som rád videl hustejšie bez toho aby som si musel pred tým dať 10pív...)))))))

Norbert888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Ahoj Atlas, ja obchodujem Live cez Global Futures a môžem povedať , že Ninja Trader je bezkonkurenčne najlepší program aky som kedy mal. Je prehladný a v podatate jednoduchý , ale za niektorými funkciami treba trocha pátrať.Dáta sú od Patsystems , ale má to jednu nevýhodu ...Ninja pri spustení Live nemá historiu grafov , ale ich začína načítavať až po prvom prihlásení, takže pokial chceš začať Live musíš počkať aspoň týždeň pokial ti to naťahá nejakú históriu grafu , aby si mal z čoho vychádzať,takže nesmieš vypnúť PC !!! Druhá možnosť je pripojiť sa cez Zen Fire(Mirus Futures)na demo verziu a odtial kontrolovat grafy a pokiny zadávat na Live verzii. Tretia možnosť je stiahnut GST demo od Global Futures a tam máš schopné dáta pre obchod, prípadne obchodovat priamo cez ich platformu, je podobná na 70%NT , ale z môjho pohladu je NT operatívnejší a v prípade nejakých otázok nájdeš odpoved na fore. Ináč NT stojí mesačne 60USD bez ohladu na brokera, ktorého používaš. Takže prajem ti úspešné obchody prípadne tréning.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Gladiator028,

mockrát Ti děkuji za informace, který jsi mi prostřednictvím tohoto fóra poskytnul. Rád bych se tě zeptal na spoustu dalších věcí kolem tvých zkušeností s živým tradingem, ale asi by to některé kolegy popudilo, že striktně nedodržuji obsah této diskuse.

Ještě jednou děkuji

Atlas ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas: NT obchoduji live asi 3 měsíce a teď po vypršení "předplatného" na tyhle 3 měsíce si kupuji lifetime licenci za 995 USD. Ten program je super, má své mouchy, ale ty brzo poznáš a počítáš s nimi. Data mám ZenFire, broker Mirus Futures, clearing RCG. Super je, že jsem si do NT doprogramoval dva indikátory, co se mi hodily a teď přes něj jedu PA na RangeBars grafech. Automatické strategie, které používám, jsou fakt móc pěkná věc a upřímně si to už bez nich neumím ani představit. Kdyby mi někdo přistavil PC se Sierrou a řekl "obchoduj", asi bych dostal kopřivku :D

Jinak k cenové politice: pronájem 60USD za měsíc při platbě 180USD (tedy na 3 měsíce dopředu). Časově neomezená licence 995USD. Leasing na lifetime licenci: 4 měsíce po sobě platba 300USD (takže máte ninju sice o 200 dražšího, ale nepotřebujete ty peníze úplně hned). Pokud máte pronájem a chcete koupit lifetime, nevyčerpané předplatné vám převedou jako splátku a doplatíte jen rozdíl v ceně. Myslím, že je to dobré.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...