Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini S&P 500 (ES)


Kazma

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 507
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Deniso,
Ja z ruznejch duvodu taky neobchoduju po otevreni burzy. Jak pise rolex, dobrym casem muze byt obchodovat posledni 1,5 hodiny (od 2045-2215 (mluvim o DJ ty hodiny pro ES se nebudou nejak zvlast lisit). Zvlast zaver obchodniho dne nabizi casto opravdu hezky pohyby.
Pokud si postavis system, kterej ti vygeneruje prumerne 3-4 obchody na den, nejenom, ze nic proti celodennim obchodnikum neztracis, ale zaroven se ti riziko bezhlavyho obchodovani zmensuje z omezenym casem obchodovani, burza zavira a konec tecka.

Zdravim
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Deniso,
Ja z ruznejch duvodu taky neobchoduju po otevreni burzy. Jak pise rolex, dobrym casem muze byt obchodovat posledni 1,5 hodiny (od 2045-2215 (mluvim o DJ ty hodiny pro ES se nebudou nejak zvlast lisit). Zvlast zaver obchodniho dne nabizi casto opravdu hezky pohyby.
Pokud si postavis system, kterej ti vygeneruje prumerne 3-4 obchody na den, nejenom, ze nic proti celodennim obchodnikum neztracis, ale zaroven se ti riziko bezhlavyho obchodovani zmensuje s omezenym casem obchodovani, burza zavira a konec tecka.

Zdravim
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak máme za sebou hektický týden na amerických trzích. A skutečně se zdá, že kombinace opatření, která Fed přijal, byla úspěšná, a trhy lehce zklidnila. Wall Street zaznamenala první růstový týden tohoto za tento měsíc a $ zahájil korekci svého propadu. Dneska je svátek tudíž je burza. Užijte si všichni pár dnů volna a příští týden zase tady. ES se nám stále zuby nehty drží nad hranicí 1300 bodů, tak uvidíme co to udělá příští týden.
Krásný prodloužený víkend všem ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Tak dnešek se na E-mini S&P 500 nesl jednoznačně v býčí náladě. Co se týče fundamentů, měly na to vliv hlavně 2 skutečnosti - Lehman Brothers, který zvýšil své akcie a poté i očekávaný ISM index za březen, který vzrostl o bodík a něco, což bylo více než se čekalo. Toto všechno se promítlo do jednoznačně pozitivní lálady dnešního trhu. Ohromuje mě ale, jak šel trh v čistém trendu, relativně bez větších korekcí ... na dívokém eSenPíčku se to jen tak nevidí. Volatilita byla celkem v klídku, akorát to volume žádný zázrak, ale tak už to před vyhlášením důležitých reportů bývá. Každopádně kdo na začátku seance nakoupil za nějakých 1340, na konci dne mohl otevírat láhev sektu na 1370. To je slušné ... tak co, obchodoval dnes někdo ?

Fotoreport opět zde : www.bluewebstudio.cz/kazma/futures/ES/charts/01_04_2008.GIF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím a přeji pěkný den.
Můžete mi prosím poradit? Nainstalovala jsem si Ninjatrader a pokusila se zaregistrovat na Opentick (momentálně nepřijímá nové členy), zaregistrovala jsem se na ZenFire, bohužel se mi nedaří Connection s Ninjatraderem. Vše dělám správně, ale stejně mě to nespojí a nevykreslí se žádné grafy. Můj dotaz zní, jestli můžu nějak dostat data z této stránky (emini-data.ic.cz/?page=e-mini_s_p_500) do NinjaTraderu? A jestli k tomu potřebuji excel, mám openoffice.
Abych už konečně mohla začít backtestovat .
Děkuji.
Denisa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Dobrý den,
prosím - obchoduje někdo E-mini S&P mimo hlavní hodiny 15:30 - 22:00 ? Můj broker na můj dotaz výše night marginu odpověděl, že je stále 500 USD, ale že nesmím držet pozici přes zavření. Informace na stránce specifikace trading hours kontraktu E-mini S&P CME je pro mě nesrozumitelná. Tzn. jestliže night margin zůstává 500, v jakou dobu nesmím mít otevřený kontrakt?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to novafashion:

ES ma nasledujici trading hours; open v 15:30 p.m. a close v 15:15 p.m. chicagskeho casu , coz znamena ze doba zavreni je mezi 22:15 a 22:30 ceskeho casu. A pak jeste pozor na vikend, kdy to zavre v patek ve 22:15 a otevre az v pondeli 0:00 ceskeho casu. Takze to asi nesmite drzet pres tuto dobu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...