Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini S&P 500 (ES)


Kazma

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 507
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jj, systém dal silný signál. s výstupem musím hold jít na tzv plán B ;)

... je to můj nový systém. Zatím 2 uzavřené obchody (jeden win druhý loss na SL). na výstupech jsem mezi jinými testoval také uzavření půl pozice 15 min před close (co bych za to teď dal, že? :) )

Backtest na cca 1500 obchodech a velmi krátký forward na demu u IB vícemeně potvrdil, že bude robustní, ale ne nijak oslnivý, tak uvidím časem, jak se s ním sžiju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

rtx,
já obchoduji ES u PFG. Ze začátku mi u nich trochu vadila absence chatu (kterou má dost jiných brokerů)... je s nimi možné komunikovat jen telefonicky nebo emailem... ale nyní mi chat vůbec nechybí, protože stejně s nimi komunikuji jen minimálně.
Ale hledej reference na brokery spíše ve vláknech "Brokeři" ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

To Gladiator028, simi, Chceli se to pani, tu to mate, velmi som zvazoval, ci to sem dat, lebo toto, co som ja dorobil....to nespravi asi ani len ziadny zaciatocnik!!! Nie je tu co komentovat, konal som skratovo, nema to nic spolocne s PA, ani s nicim inym, akurat tak s hlupostou, vplyvom emocii, stresu....Uz moj vcerajsi den cely zacal nie zrovna najlepsie a tak sa to vlieklo so mnou cely den a vecer, ked som mal este istu zlost v suvislosti s istou osobou, aj robotou....sup ho za PC, ze nejaky plusovy obchodik zdvihne naladu a tu je vysledok!!! Chvala panu Bohu, ze toto vlakno je mrtve, snad to az tak "vela" ludi kukat nebude :) Jediny vstup, ktory by som si mohol "odovodnit" by bol ten prvy, aj ked viem, ze nie! Gladiator je mi jasne, co mi povies ako prve-3 min. tf, keby sme sa mali moznost stretnut, tak mi asi capnes, nech sa preberiem, to mi je jasne....a vobec by som sa nenastval, este by som ti aj podakoval! Vcera som proste vchcel obchodovat a signal som si nasiel nasilu!!! Najblizsie hodim do prislusneho vlakna nieco z mojej "kuchyne", ked budem rozmyslat mozgom a nie...... PRIJEMNU ZABAVU :)

10980

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo,
nic si z toho nedělejte, to je důsledek psychiky, mimochodem já v tom trhu taky dělal blbosti, většinou moc brzo pozavíral shorty a taky jsem si lajsnul nějaké longy ale vesměs jsem z nich vybruslil tak tak plus mínus pár ticků zisk jenom díky dokupům. Držel jsem i longa na TF přes noc z 566.50 ale před HDP jsem měl bobky a tak jsem si dal radši limit na 567.70 exit a byl jsem rád že jsem byl pryč. Byl to trh, kdy jste asi nebyl sám kdo kroutil hlavou, jenom ten, kdo byl short a důsledně dodržel chování trendového tradera, tak byl v pohodě až do konce včerejšího obchodování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pani,

dakujem vam za vasu psychicku podporu, tebe Gladiator aj za tvoj recept ;) a prajem vam, aby ste nikdy nezazili ten pocit, aky som mal vcera ja(aj ked ty si Gladiator nieco podobne asi uz zazil ;) ) a to idem 3 mesiace live a nikdy som nespravil viac, ako 1 obchod navyse, asi som potreboval poriadny "kopanec" nech pristpujem k trhu s vacsim respektom....

vela uspechov

p.s.: Gladiator neviem celkom ako to myslis s tym oznacenim len sipkami.....keby si hodil screen, viem, zemas toho dost, ale ak sa bues zajtra pr vyckavani na obchod nahodou "nudit" ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mydlo SK,

.....napísal si (aj ked ty si Gladiator nieco podobne asi uz zazil ) viem že si to myslel ironicky , a je to skutočne dobrý for... :)
Práve tieto neuspechy z teba urobia uspešneho tradera , nič tak nevráti človeka na zem ako poradna po papuli.... :)

Ohladom šipiek nieje čo vysvetlovať jednoducho si vypni markery a pre screeny označuj vstupy a výstupy šípkami z nástrojov s popisom...vstup..vystup a pokec okolo toho.

RSI si kludne pridaj, nedavno som avizoval že to budem tiež používat pri pozičnom obchodovaní , lebo divergencie inak neuvidíš a drži ťa na správnej strane trhu. Pri kratkodobom obchode kde vstupuješ v bode A a vystupuješ v bode B ktorý jasne vidíš ho nepotrebuješ , lebo spravidla nestihne ani zareagovať. Pri dlhodobejšom obchode v trvaní niekolko hodín či dní robí velmi dobrú službu v kombináciis MACD . Tieto dva oscilatory su jediné ktorým verím, lebo mám s nimi dobré skúsenosti z minulosti, neskôr pridám nejake screny s ich spravnym použivaním, ale netreba zabudnuť že prioritou je stále cena a jej pohyb , aby sa nestalo že budeš pozerať len na oscilatory a budeš slepo vstupovať len podla nich.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...