Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Backtesting


Poof

Doporučené příspěvky

dakujem,
pozrel som na to je to tam presne rozpisane no bohuzial moznost dema som uz vyuzil takze musim cakat. Rozmyslam vsak budu tieto data pristupne aj po 30 dnoch ked mi demo skonci? nedaju sa niekde externe stiahnut tieto data a naimportovat do programu tak aby som nemusel zase cakat 90 dni kym budem moct znovu stiahnut demo?

Da sa vobec nieco take? dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Kamco 003

Když zkusíš demo od Mirus furutres....tj Ninjatrader + zenfire data.....máš to na 30 dní. Po uplynutí této doby zkus demo zase třeba od AMP futures...tj opět Ninjatrader + zenfire data...dalších (myslím...nenašel jsem na jak dlouho to je) 30 dní....a na AMP trading nabízejí hned 3 ruzná dema...tj ninjatrader + zenfire/trading technology/cqg data...ty ostatní ještě nemám prozkoumané, ale jestli taky mají být všechny po 30ti dnech...tak suma sumárum máš tohle všechno kolem 120 dní kvalitních intradenních dat vč hisorie zdarma ;-)

To už se celkem vyplatí ;) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal:

aha to som nevedel takze ak som spravne teda pochopil je mozne si tieto data prehravat aj po uplynuti 30dni demo verzie? alebo sa to musi vzdy iba konektnut na zen fire a stadial natahovat data?

Je to pre mna trosku nevyhovujuce takto sa dostat k datam iba na 30 dni za tych 30 dni dokopy nic poriadne nespravim nakolko mam max 2-3 hodinky denne na studium. je aj ina moznost ako sa dostat ku trvalim datam a backtestovat na nich neobmedzenu dobu? vela ludi tu backtestuje ako to potom robia?ci iba 30 dni a potom co?

a este jedna vec ako je to s paper tradingom tiez je to nanic pokial mozem live obchodovat 30 dni ale to predpokladam ze bohuzial sa bude dat riesit iba tak ze si otvorim ucet u brokera a tak si budem skusat paper trading.

Ospravedlnujem sa ze sa pytam ako pripeceny ale tak aby som v tom mal jasno :D som v stadiu kedy by som chcel uz backtestovat skusat analizovat ale stojim na tejto veci co ma velmi netesi.

videl som aj moznost ze tie data sa daju stiahnut alebo kupit ale da sa to aj skutocne takto zrealizovat ? a je mozne tie data dosta do programu NT7 aj inak ako cez pripojenie na databazu zen fire.

Dakujem vsetkym ktori by mi vedeli poradit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kamco003:

1) jednou stáhnuté data můžete využívat nadosmrti (tj. stáhnete si data a budete mít třeba rok dat pro dvacet trhů, podle toho, co budete chtít stahovat, a ta data můžete využívat pořád) - ale musíte si je STÁHNOUT! přes downloady

2) ano papertrading je tam omezený tou dobou, pak si musíte otevřít účet, nebo založit nějak demo znovu..nebo je tu řešení využívat MARKET REPLAY, což je stejné jako papertrading jen to není přesně LIVE v ten daný okamžik, ale přehráváte trhy zpětně..

PS. projděte si zdejší wiki a pročtěte si články o NT tady na webu: www.financnik.cz/forum/read.php?31,194698

michal



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem úplný začátečník a potřeboval bych poradit se sestavením strategie, kterou bych chtěl použít v programu Metatrader 4. Nejsem si jistý, jestli je to vůbec možné, ale chtěl bych, aby fungovala tak, že při poklesu trhu o daný počtu bodů automaticky koupila např. 0,1 lotu EUR/USD a při vzestupu zase o určitý počet bodů pozici uzavřela. Potřeboval bych také určit stoploss a maximální počet tržních realizací v jeden moment .Můžete mi prosím poradit, jak to provést nebo alespoň dát informaci, kde se nachází česky psaný manuál, podle kterého by se tato strategie dala zprovoznit v MT4.? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat jestli by mi tady někdo mohl vytvořit strategii pro testování v MetaTrader 4 za nějaký poplatek? Potřebuji to pro indikátor Stochastic, který je již v platformě MetaTrader 4, ale potřebuji nastavit vlastní parametry a vyzkoušet strategii v backtestu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zdravim,

chtel jsem se zeptat, zda je tu nekdo, kdo by mi poradil (protoze jsem PC analfabet) s prevedenim dat, ktere jsem zakoupil od disktradingu do sierry. Stahl jsem je z emailu co mi poslaly ale nedari se mi je dostat do sierry. Mohl by prosim nekdo pomoci predem dekuji a preji vsem uspechy :-)
Link to comment
Sdílet pomocí služby


For Ales

Alesi diky ten odkas na sierru tam opravdu je, dokonce ho poslal a ja za pomoci prehral do sierry i do excelu, takze jdu Btestovat a Btestovat. Diky tobe a lidem jako jsi ty se lidi jako jsem ja muzou pohnout z mista :-)
PS: ty data z Disktradingu jsou OK i jejich jednani velice super DOPORUCUJI zacatecnikum !!!!!
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdrvim vsetkych nadsencov. Skusam po 1000 krat zinstalovat ninju a pripojit zen data a uz si naozaj pripadam ako keby tych 20 rokov presedenych pri PC bolo zbytocnych :( Ninju som nainstaloval 7, a skusil pripojit data od zenu /ale oni ponukaju starsiu verziu ninju/ neslo to. Tak som nainstaloval tu ich 6.5 a skusil to pripojit na zen. Vysledok? Bordel chaos anarchia.... Na 7 mi okienko Conected v lavom dolnom rohu svieti na zeleno ale v nastaveniach nemam ani jeden trh takze nespustim graf. V 6.5 sa to vobec neconectne ale to pisti a blika na cerveno. Skusal som novu regiatraciu z kamosovho kompu / koli IP adrese atd./ - nefunguje Teraz som sa registroval u AMP Trading vsetko som odinstaloval a nainstaloval som len 7 ninju a spojil to s datami CQG od AMP. Pekne som sa pripojil na server CQG a instrument manager v ninjovi je prazdny :( Co do pipiny robim zle alebo nerobim dobre? Vdaka za pomoc

17010

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...