Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Aktualizované informace o systému FinWin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 69
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...
  • 5 months later...

Já jsem se bohužel z finančních důvodů uchýlil namísto návštěvy semináře k zakoupení knížek od Tomáše a Petra a můžu říct, že to je opravdu dobrá investice pro ty, kteří se chtějí FinWinem zabývat. Jak jinak jim můžu poděkovat, že se mnou sdílí jejich zajímavý systém, než když si koupím jejich knihy - aspoň takto. Už jsem něco přečetl a tyhle mi daly zatím asi nejvíc. Takže kdo čeká na zveřejnění na netu, raději nečekejte a šup do obchodu :D (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Vážený, chodím sem takmer 4 roky, nikdy som si netrúfol sem niečo napísať, pretože mám pocit, že je tu oveľa viac múdrejších a schopnejších čo tu môžu radiť a radia naozaj skvele, ale žiadosti typu "celý systém FINWIN sa bude prezentovať verejne" a podobne sú nepochopiteľné, aspoň pre mňa. Jednoducho zapnite mozgy a vyťažte z toho čo tu je maximum čo dokážete, je tu naozaj kvantum informácii, stačí čítať:-), no a potom premýšľať. Sám sa divím, že sa tu zverejňujú informácie na ktorých sa dá postaviť regulérny a fungujúci systém bez jedinej investovanej koruny!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Toto téma je už hodně staré, takže asi těžko dostanu konkrétní odpovědi, nicméně by mě zajímalo, zda někdo udělal skutečně backtest systému v Tradestation, tj. vytvořil kód (strategii), a pak to na těch datech pustil bez optimalizace, se započtenými komisemi, slippages a pokud se systém obchoduje s limit příkazy, také aktivovanou volbou "look inside bar testing". Udělal někdo test na out-of-sample datech, případně walk forward testing?

Ona jedna věc je mít "dobrá data" a druhá věc je mít "správně otestovanou strategii"
Díky HK :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Zdravim,
mám trošku trapný dotaz, už se tu dvě hodiny trápim s nastavením FINWINU v Ninja traderu, vypadá to skoro stejně jako na obrazcích tady na foru, akorát nemůžu nastavit aby byli hodnoty pod nulou na histogramu červené a hodnoty nad nulou modré, může mi někdo poradit prosím?:) děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Dobrý večer,
zbacktestoval jsem pár obchodů za pomocí finwin a všiml jsem si jedné věci. Občas se utvoří +- stejná přímka na CCI 50 / 14 jakožto divergence cenového grafu. Zkoušel jsem si toho všímat i v několika dalších dnech a nevypadá to zase tak špatně...resp 4 příležitosti, 4x to vyšlo.
Na eminy jsem nebyl a v knize jsem o tomto nic nečetl, tak se chci zeptat, zda-li někdo tento "pattern" někdo testoval na více datech, případně jestli si toho finančníci všimli -> nebo to už máte dávno v patternech?
Díky
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...