Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Aktualizované informace o systému FinWin


Doporučené příspěvky

to corporate:

môžem sa opýtať - prezentované výsledky z backtestu sú tzv. in-sample (teda na období ktorom som backtestoval som aj odladil parametre a následne s odladenými parametrami vytvoril finálnu štatistiku) alebo boli out-sample (teda na jednom období som odladil parametre a iné obdobie som s odladenými parametrami zbacktestoval)?

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 69
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to jdomin: samozrejme trendove ciary pre hrubu orientaciu a potom jemne doladenie nasledovne:

vystupujem na zaklade CCI 14- sledujem jej pokles z extremnej oblasti do normalu a v momente, ked prerazi 100 - vkovu linku, musi byt na MACD (7,10,5) zmena farby baru a taktiez sviecka musi zmenit farbu na opacnu.Takze vystupujem na vzajomnej kombinacii tychto troch ukazovatelov.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to corporate:

Vďaka za info. Mne range-bars vychádzali horšie ako volume alebo tickový graf. Pozor na informácie z budúcnosti pri použití range bars. Ak totiž vstupujem pri range bars podla close ceny je to chyba, lebo na to aby som vedel že som na close, musím už vedieť aké je open nasledujúceho baru. Správne by som mal použiť až cenu open nasl. baru na vstup. U mňa to robilo významný rozdiel vo výsledku.

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

FinWin se mi zdá supr a kurz se mi taky určitě několikanásobně vyplatil. Mám jenom malou poznámku k Petrovi a Tomášovi

Psali jste, že jste byli na kurzu za 100 tisíc. To mi nepřijde moc jako rozumná věc :-) To bylo v začátcích, kdy jste ještě neměli přečtený knihy od Larryho a dalších přeborníků? Většinou každej psal, že nejdražší kurzy pořádaj lidi co o tom vůbec nic nevědí a potřebují si kurzama vydělat obrovský peníze. Do čehož kurz za 100k perfektně zapadá.
Zajímalo by mě jen, co pro Vás bylo tak zásadní, že jste nakonec na tak drahej kurz šli? Preference kamarádů nebo tak něco? Jednali byste dneska podobně?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vzdělání není levné a toto nebyl kurz na jeden den samozřejmě. Bylo to spíš dlouhodobější vzdělávání a cena mě osobně přišla velmi přiměřená. Když si platím individuální výuku cizího jazyka nebo třeba sportu, taky to nejsou tisíce ale dlouhodobě spíše desetitisíce. Osobně si nemyslím, že drahé kurzy musí notně pořádat lidé, co nic neumí. Nevím proč by to tak mělo být. Pokud po někom úspěšném žádám, aby mi věnoval svůj čas, málo kdo to bude pro cizího člověka dělat zadarmo. Ale samozřejmě je třeba velmi pečlivě vybírat, reference jsou důležitý zdroj a je jasné, že podobnou investici člověk nebude dělat jen na základě nějakého inzerátu.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Zdravím, vie mi niekto povedat ako dostanem do platformy Ninja Trader system Fin-Win aby vyzeral tak ako v knihe . Konkretne, neviem dostat zvyslé čiary do CCI tak sú znázornené aj na orig,Woody CCI. Taktiež v knihe sú znázornené hodnoty-úrovne v CCI, +35 a -35 , ako ich viem dostat do CCI ? Dakujem.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gladiator028:

pro to, aby se vám do grafu CCI zobrazily navíc sloupce a další úrovně +-35, je potřeba, abyste si nechal zobrazit víc CCI grafů přes sebe - tzn. v jednom nechat jako úrovně +-100 a ve druhém si nechat zobrazovat +-35 a stejně tak třeba v tom prvním aby se CCI vykreslovalo jako "line" a ve druhém jako (tuším) "bar". Grafy se překryjí a budete tam mít vše co chcete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

byly tady dotazy na forex a finwin, ja testoval dva paterny po dobu cca. 6 mesicu, 24 hodin denne na 5 min grafu.
vysledek na jeden lot je 6683 pips. trh eur/usd, ted se chystam udelat totez, jen pridam dalsi dva, uz ted je mi jasne, ze to bude zmena jen k lepsimu. kdyz vyselektuju z vysledku ruzne casove obdobi v ramci dne, tak jsou vysledky na dva paterny taky velice slusne. vychazim ze vzorku cca. 1200 obchodu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...