Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

rekace AJ na prodloužení demo verze:

Hello Jan,

Unfortunately, we do not have the ability to extend demos. Zen-Fire is
under regulation to limit each user to one 30 day demo every 6 months.
After the demo expires a funded account is required to have access to the
data, or you have to wait until the 6 months is up before they can set you
up on another one. Your last demo was sent on Nov. 28th 2009. We wouldn't
be able to send another until May 29th 2010.


Regards,

AJ Wustefeld

Takže bohužel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim Vas,
nemozem sa dostat k historickym datam od ZEN-FIRE. Vsetko bolo OK az do chvile, kym som nezacal papertrade v realnom case. Na druhy den mi natiahlo iba data z predosleho dna, bez historickych. Na dalsi den zostala iba historia dat dvoch dni nazad. Hlbsiu historiu skratka nemozem natiahnut. Neviem, kde je problem. Po instalacii, cez vikend, som si v pohode natiahol data minulorocnych kontraktov a mohol som backtestovat. Teraz je backtest nemozny. Co ma dost brzdi. Je tu viacero napadov, ako to riesit. Nemate skusenost, co funfuje 100%? Velmi by mi to pomohlo. Vopred dakujem za radu. V.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, ked clovek velmi chce, tak niekedy robi poriadne blbosti. Hlada problem aj tam, kde nie je. Tak je to aj s chybajucou historiou dat od ZEN-FIRE. Kam zmizla? Nikam! Aby ste ich videli, nestaci nastavit spravny kontraktny mesiac, ALE aj pocet dni, za ktore sa maju data nacitat. Na graf daneho trhu kliknite pravym tlacitkom, vyberte DATA SERIES a v ponuke DATA, nastavte v boxiku Days to load pocet dni. Kliknite na OK. Nasledne nechajte data nanovo nacita. A malo by to fungovat. / prikladam aj obrazok Iny postup: File/New/Chart, vyberte trh, nastavte nielen TF, ale aj pocet dni v boxiku Days to load. Nezabudnut na kontraktny mesiac s prislusnym datumom jeho ukoncenia a potvrdit. Historiu by vam tak malo pekne nacitat. V tejto suvislosti mi napada porekadlo: "Koňa hľadal a sedel na ňom". Nech sa dari. V. :)

13056

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

četl jsem zde několik vláken, ale mám pocit, že jsem nikde nenarazil na odpověď. Spíše naopak.

Myslím, že se všude tvrdí, že Zen-fire poskytuje ticková historická data. Včera jsem zkoušel zobrazit graf pro duben minulého roku, kontraktní měsíc 06-09 pro YM 122 tick a nebyla žádná data. Podpora na Mirusu mi psala, že takto zpětně mají jen minutová.

Četl jsem teda před tím špatně, nebo jsem udělal nějakou chybu. Mám zatím jen demo účet, což by snad ale nemělo vadit.

Chtěl jsem otestovat můj pomalu vynikající obchodní plán jak pro minutové grafy, tak pro alternativní jako je zmiňovaný 122 tick, volume a range bar, ale jak se zdá, tak to mohu dělat jen na posledním kontraktním měsíci. Je to skutečně tak?



Díky,
Jindra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to GORDON

Ak pouzivas NT tak skus:

Tool/Instrument manager/
nechaj vyhladat trh, nastav kontr. mesiac a presun ho vlavo, potvrd OK.

File/New/Chart/
dvojklik na pozadovany trh s pozadovanym kontr. mesiacom
v pravo nastav Tick, 122, a POZOR: posledny den kontraktneho mesiaca, v boxiku DATA/End date (musi tu byt posledny den z kontraktneho masiaca roku 2009) pravdepodobne si tam nechal nastaveny tohtorocny datum, asi preto ti to nebezi.

Skus, mozno pomoze.

V.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ono to bohužel nenatáhne vůbec nic, ani ty tři dny. A tak, jak je to nastavený, se start date nemusí udávat. Je to buď počet dní nazpět a nebo start date. Zkoušel jsem ale obojí a stejně nic.

Je teda otázka na někoho, kdo NJ se Zen-Fire používá, jestli tam opravdu ty historický tickový data jsou nebo ne. Na help lince mi tvrdili, že takhle daleko nejsou, ale jsem přesvědčen, že na kurzu i tady ve vláknu se vždycky tvrdilo, že Zen-Fire má tickový historický data. Tak jsem z toho jelen.

Jestli tady ve fóru není žádnej zkušenej uživatel, asi to zkusím po víkendu hodit ještě někam jinam, ale nechce se mi s tím spamovat všude.

Každopádně díky adob79 za snahu pomoct.



J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gorgon: právě jsem to zkoušel a ticková data mi to natahuje bez problému..přidávám screen - možná to funguje i s "days back", ale já vám radím tento postup: je důležité, abyste si nastavil správně kontraktní měsíc, který si předtím přidáte v "Instrument manageru" a pak si dobře k tomu nastavil "start date" a "last date"...tj. toto je zaručený způsob, jak to funguje..takže není třeba se dál přít, jak jinak to ještě lze...je určitě i víc cest, ale tuto mám osobně odzkoušenou.. takže: 1)přidat si trh 2)nastavit kontr. měsíc 3)nastavit start a last date - správně ke kontr. měsíci!!!! 4)na zkoušku si nastavit období např. pouze 3 dnů, pokud dáte celý kontraktní měsíc, může vám to na pomalém připojení s timeframe 100tick trvat minuty až desítky minut...po celou dobu natahování dat, je graf prázdný - pozor na to.. PS. nejlepší když si na zkoušku přidáte v instrument manageru trh a měsíc, co mám já na screenu, a vše nastavíte ve Format data series podle mého screenu... michal

13072

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všem,právě jsem dočetl vlákno od 1-87,no prostě celý den.Díky, díky za tyto příspěvky.Skoro rok backtestuji, paper traduji a díky Vám jsem si vybral brockera MF. NJ mi zcela vyhovuje.V pondělí jdu do toho a funduji si účet v RCG.Tento přispěvek je pouze jako poděkování Vám "průkopníkům" kteří mi pomohli v rozhodování.

Good luck

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...