Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak to jsem prehlednul, ale specialne tyto prispevky prehlizim, protoze nechapu duvod, proc se to tady resi neustale dokola a navic nejmene ve dvou vlaknech soucasne. Zrovna v tom druhem vlaknu par stranek zpet je kompletni navod, jak to udelat. Ale to by chtelo nejdriv cist.
A 2.500 neni zas tak hodne, aby si to tam clovek poslal jenom na zalozeni uctu a pak si kus zase stahnul zpet, pokud potrebuje.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby


založení účtu:
jak už jsem psal v předchozím příspěvku o založení účtu, tak nakonec od odeslání registrace, až po připojení live, celková doba 14 pracovních dnů, z toho zdržení na mé straně asi 5 pracovních dnů. Zdržení na mé straně bylo zapříčiněno převodem na dolary a poté při zadání příkazu na převod do USA jsem nenechal dostatečnou částku na poplatky bance :-(

Jinak po připojení live jsem zasílal do Mirusu dotaz a odpověď došla za 8 minut! Tak snad to tak bude fungovat i dál!

Marvik
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
predovšetkým chcem poďakovať všetkým, ktorí prispeli svojimi skúsenosťami s otváraním účtu u RCG alebo Dorman. Veľmi mi to pomohlo pri mojej registrácii. Definitívne som to však ešte do RCG neodoslal. Niektoré odseky, ktoré majú vo všeobených podmienkach sa mi dosť nepozdávajú. napríklad nepáči, že mám súhlasiť so záložným právom na fin. prostriedky na všetkých účtoch v RCG a jeho dcérskych spoločnostiach a v prípade potreby splnomocňujem RCG na realizáciu záložného práva. Neprešiel som to zatiaľ celé, pretože moja AJ nie je na vysokej úrovni (ide mi to dosť pomaly :-). Chcel by som sa preto spýtať, či sa niekto podrobne nevenoval tým podmienkam a či tam nenašiel tiež nejaké body, ktoré by mohli v budúcnosti narobiť nejaké problémy. V tomto vlákne som čítal, že Dorman také prísne podmienky nemá, ale zase sa nedá u nich viesť účet v eurách.
ďakujem
Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,
je tu niekto kto v ninji robi automatizovane mechanicke systemy a ma skusenosti s programovanim variabilneho SL podla ATR? nech sa snazim ako chcem, jednoducho to nie som schopny dat. pomohol by mi nejaky navod.
myslim si ze nema zmysel robit automat, ked nemam variabilny SL podla aktualnej volatility a vzhladom na tento SL nastaveny PT podla RRR. jedine co nas drzi pri zivote je RRR. vstupy a vystupy su blbost. ok, chapem ze vstup je treba nejaky mat, kde trh dava pohyby, zcela nahodny nie je dobre, ale nie je dobre mat taktiku na "idealnom vstupe a vystupe". tak ak by tu bol niekto taky ktory to v ninji dokazal, budem rad ked ma poouci ako na to. dobrych vstupov mam ja v zalohe majland, ale vystup sa mi osvedcil na PT podla RRR x SL, kde SL je podla aktualnej volatility.
dakujem.
PS - len prosim netvrdte ze tato otazka nepatri do tohto vlakna, to by bola uz fakt sila :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
Mám upozornění pro ty, co založí nový účet a chtějí jet LIVE!

Je třeba nainstalovat nejnovější verzi NT aktuálně 6.5.1000.14 jak je v pokynech od Mirusu!!!
Já to samozřejmě neudělal a hned první obchod live jsem po zadání příkazu a jeho vyplnění koukal na SuperDOM jak tele na nový vrata, příkaz se vyplnil, ale v DOMu nebylo nic vydět. Ani označená vstupní cena (hnědě) ani počet kontrakrů ani velikost zisk/ztráta! Naštěstí jsem zadal stop loss, ten byl zasáhnut a uzavřel tu pozici. Potom kontrola na stránkách RCG, kde jsem stále viděl že jsem ještě v pozici, takže hned HOT LINE do Mirusu a kontrola zda je vše uzavřeno, což potvrdili a za tři minuty to bylo i na výpisu z RCG.

Takže hned první obchod jako zátěžový test :-))

Ať se daří
Marvik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mohl by mně prosím někdo poradit, jestli by mohl být problém při registraci na MF když mám v občance jiné číslo domu než bydlím. Jedná se jen o jiné číslo domu a faktura za elektriku je na toto číslo jinak jsou údaje stejné. Uvítal bych zkušenost někoho, kdo to tak také má a založil si účet.
Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...