Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

marko99999:

z nikoho jsem vola nedělal, to předně..reagoval jsem primárně proto, abych vyvrátil toto vaše tvrzení:

[ital] ked su data zapnute, idu priamo z burzy cez zenfire,, to su neskreslene data, ked ale dame reload, nacitava sa to zo servru ninjatradera a to su uz kraviny... takze aj tie backtesty maju nulovu vypovednu hodnotu. [/ital]

protože, když si tohle přečte nováček, automaticky to v něm může zbudit pocit, že se má držet od zen-fire a ninja traderu na míli daleko, protože na backtest "to su kraviny"...což neni pravda..jsou to prostě zálohované historické data, která si ukládají v ninja traderu a zřejmě i nějak filtrují, jako to dělají i jinde..chce se to zeptat na supportu, jaký je v nich rozdíl..každopádně zkreslená data jsou i ta, co vám běží real-time na počítač, protože nesedíte přímo na burze, ale data musí letět přes oceán..

dokazovat si fakt nic nepotřebuju, jen nemám rád, když někdo vykřikuje, překrucuje a může tím ostatní pomást..k jejich škodě..

víc si každý může najít v diskusi tady na finančníkovi..a ještě přidávám aktuální článek od Petra ohledně dat pro ID:
Jaká data při intradenním obchodování e-mini?
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/jaka-data-emini.html

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radim2: mě pomohlo vytvořit si nový demo účet tak, že buď z jiného počítače, nebo mě osobně stačil mobil, po připojení se a vyplnění formuláře vše proběhlo bez problému, už to tak dělám od té doby, co nastavili nové pravidla 30 dnů. taky si u nich chci otevřít časem účet. hodně štěstí

marko, majkl: musím se zastat majkla, rozhodně to marko neberte jako vyrypování, myslím, že majkl zrovna patří mezi diskutující, kteří se snaží poradit a pomoct. určitě je pohodlnější se zeptat, ale taky se někdy stačí trochu porozhlédnout.

každopádně hodně štěstí a myslím, že tu negativní emoce nejsou vůbec zapotřebí…

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, potřeboval bych radu. V programu Ninja Traer používám databázi Zen-fire. Minutové, 3 minutové, 5 minutové grafy se mi zobrazují bez problému, nicméně se mi objevují prázdné grafy, když si chci nechat načíst poziční trhy. Podotýkám,že tutorialy jsem viděl a vše dělal podle návodu. Bez úspěchu.
Poradí někdo?

Předem děkuji,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, projíždel jsem si manuála,a chtěl bych se ujistit ohledně trailing stopu. Mám tak zapnutý posun na BE pri 11tick na plus 2, (stop loss je 12,target profit je 30),a ještě jsem přidal trailing stop...nevím jestli se to dá kombinovat. step SL je 5,frekvence 4, profit 10...A zajímalo by mě jestli to bude následovně fungovat. Při dosažení 10ticku se mi zmenší SL z -12 na -5,dále při 11tick se to posune na BE+2, a pak po dalších 4 tick se to bude posouvat o 4 ticky...prosim pořadte ..viz obrázek. luky

12449

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY:

kombinovat se to da, ale nebude ti nic delat BE, protoze:
1. posun pri +10 na +5 (10-5, posun se zadava jako profit trigger - stoploss)
2. posun pri +11 na +2 - BE a ten se nebude provadet, protoze uz mas posunuto na BE+5
3. posun pri +14 na +9 (14-5)
4. posun pri +18 na +13 (18-5)
....a tak dale po kazdych 4 ticich.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radim2: zkus se zaregistrovat znova, ale na jiném počítači, hlavně aby měl jinou veřejnou IP a na jiný freemailový účet, používám k tomu několik registrací, na emailu, které se mi liší pouze o číslo na konci. Tím mobilem sem spíš myslel, že by si se přihlásil pomocí mobilu, jako modemu přes počítač, je to vyloženě jen o tom, že ti mobilní operátor přidělí na dobu připojení nějakou IP, pod kterou se i ze svého počítače přihlásíš, jen musíš vypnout klasické připojení do internetu a to ať už vytažením kabelu, nebo jen zakázat síť. Do 2 minut není co řešit. Pak už si jen vyzvedneš registrační údaje v tom mailu. To už děláš na klasické připojení, hodíš si to do NT a můžeš v klidu pokračovat.

Snad se to z toho dá trochu pochopit. :)


ps... ještě možná doporučím, než začneš s registrací, tak vymazat cookies, já sem to nedělal, ale mám operu, takže se to může lišit.

hodně štěstí

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hirens:

to radim2:

Dobrý den, právě řeším stejný problém jako radim2. Používám NT + demo MF u kterého mi vypršela 30 denní platnost, tak se zkouším znovu zaregistrovat z jiných počítačů i pod jiným emailem, ale stále se mně to nedaří, pořád to hlásí duplicitní adresu, viz:

"Our Records indicate that the email address used to sign up for a demo of NinjaTrader & Zen-Fire has already had a demo in the past 90 days. Live demo accounts are limited to one 30 day period per user"

Prosím poraďte zoufalému začátečníkovi, kdo máte podobné zkušenosti...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...