Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

fundovani uctu pres GEmoney internet banking:

mirus mi poslal bankovni udaje

Harris Trust & Savings Bank
Chicago, IL USA
ABA#: 0710-0028-8
FAO: Rosenthal Collins Group Customer Segregated Funds
Account #: 396-4467
FAO: ,

na vyzadani poslali jeste SWIFT,

nicmene:
1. pry v USA nepouzivaji IBAN
2. nerozumim pojmum FAO, ABA

v pripade ze ma nekdo zkusenost jak od mirusu zaslane info napasovat na GEmoney banking, prevelice dekuji

bradrtony

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj,

mam Demo Ninja/data Zen-Fire zrizeny pres Mirus .... dnes se mi od cca 15:15 naseho casu nestreamuji data, vsechno jinak vypada OK... stream dat je connected (sviti mi to zelene), ale data se mi nestahuji, mesic obchodovani mam 6/10... nema nekdo stejny problem? bank holidays nejsou, tak nevim cim to je.

diky,

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den. Prave se prokousavam vyplnovanim ziveho uctu u Mirus pres RCG a prave sem se zasekl u vyplneni formulare W8 . If your mailing address is within the United States, please provide your non-United States address below: Jestli tomu dobre rozumim tak tady nemusim nic vyplnovat protoze neziju v US. Takze na teto strance to podepisu a nic nebudu vyplnovat? Dekuji Mira.

12956

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den.
Rad bych se zeptal jak funguje plneni u tohoto brokera pri zadavani prikazu pres platformu Ninja trader.
Uz asi pul roku jedu jejich demo a obchoduju jenom FDAX. Moje vysledky na demu jsou celkem optimisticke a moc mne zajima jestli by muj zpusob obchodovani fungoval stejne i live. Docela se toho bojim, protoze v demu mi Ninja vyplnuje prikazy prakticky okamzite a jen nekdy trva trochu dyl nez mi obchod zavre.
Mam obavu z toho ze muj system ktery sem si sam vyvinul a je nenarocny na cas a psychiku bude neprofitabilni na live ucte.
Obchoduju totiz casto velice kratke obchody kdy jsem v pozici jen 2minuty nekdy vic nekdy mene ale zpravidla nepresahuju 5 minut. Nejkratsi obchdod sem mel asi 48sekund. Proto mne zajimaji zkusensti live traderu jestli takovy system jde uplatnit i na live ucte nebo je tam pri podani prikazu CLOSE pres Ninju naka velka prodleva.

Za odpovedi dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marvik Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> mám dotaz, pokouším se připojit do RCG Archive a
> nedaří se to? Jinak do Passport se přihlásím bez
> problémů a to samé používám i v archivu a prostě
> nic. Nevíte někdo?
>
> Díky Tomáš


Mám ten istý problém.
Zatial som to neriesil, ale vcelku by ma zaujimalo kde je pes zakopany.
J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...