Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

to TomS:
formát stahovaných dat nastavuji v Data/Trade Setting ... nejčastěji jsou ticková data, ale zřejmě ne všechny datafeedy podporují pro backfill tento formát ... me se historie doplnila od cca. 11.9., když jsem si změnil ticková data na minutová a dal Edit - Edit/refresh data - intraday.

ale myslím, že postupem času se to bude zlepšovat a data budou opět možná stahovat ticková.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

narazil jsem na menší problémek. v poslední verzi platformy Infinity, která je tu popisována mi nefunguje sim. respektive vše jde spustit a vše běhá, jak má, ale nejde zadat žádný příkaz, protože mám v kolonce "počet kontraktů" stále nulu. číslo nejde zadat šipkami a pokud jej tam vepíšu, tak se mi po zadání příkazu opět změní na O a napíše mi to chybovou hlášku, že je potřeba zadat počet kontraktů. nevíte někdo co s tím ?

6197

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gustav:

aha. tak to jsem nevěděl. díky za radu, ale bohužel ani toto nepomáhá. nastavím jakékoliv číslo počtu kontraktů a po dalším libovolném úkonu se číslo změní zpět na nula.

tobě to normálně funguje? asi jo že?

budu muset napsat stevovi, co je to za chyba, nebo budu muset obchodovat jen live, což se mi v současné chvíli teda moc nechce ...

;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gustav:

no já ten nový sim právě ještě nepoužil. jen demo a live a to šlapalo normálně. teď jsem si chtěl vyzkoušet ještě sim a narazil jsem na tento zásadní problém, díky kterému nemůžu zadávat žádné příkazy...

reinstalace mě taky nenapadla :S. díky za popostrčení. vyzkouším to tedy přeinstalovat ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Ouklend,
měla jsem stejný problém, vyřešila jsem ho přes Steva. Ale ještě zkus po přihlášení do sim otevřít grafy / Launch Infinity chart/ , zavřít Simulator a znovu ho otevřít v Sieřře : Trade - Start TRANSACT. Stává se mi totiž, že po přihlášení do SIM mám také nastaven počet kontr.0 , ale když ho otevřu přes Sierru, je vše OK.

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...