Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

to Gordon:

tak s trhem ti neporadím. trh, který chceš obchodovat si musíš vybrat sám. vybereš jej po zadání v tabulce přes tlačítko IC v hlavní liště, nebo file-new/open intradey chart.

zbytek tvé věty:
"... a taky mne siera byt mam platformu 10 pise ze nepodporuje tuto cinnost"
nechápu.
Jakou činnost nepodporuje? V demu máš předvolené trhy, které máš k dispozici ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gordon:

nevim jak to funguje u Infinity, jestli v ramci dema mate Sierru zdarma od Infinity nebo ne.

Ale pokud mate Sierru, kterou si normalne platite a mate level 10, tak ten TransAct nepodporuje (TransAct je datafeed pro Infinity brokera). TransAct podporuje Siera Level 4, 5, 8, 9.

viz
www.sierrachart.com/index.php?l=LearnLevels.php#LevelTable


Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

... no tak já si to myslel, že Gordon tou "platformou 10" myslí level SCH, ale přiznám se, že jsem netušil , že při 10 nejde TA feed. na druhé straně je v rámci dema Infinity SCH zdarma a měl by se instalovat společně s demo platformou. grafy by se měli pak zobrazovat v této Infinity SCH.
je ale jisté, jak píšete, že do budoucna je pro následný sim a live pro Gordona SCH level 10 k ničemu ... přechod na level 4, nebo vyšší level, který TA podporuje by ale neměl být problém ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dario 46:

no však dyk oni to ani nevypouštějí. oficiálně to ke stažení na stránkách snad ani nemají. když mi dával broker odkaz ke stažení, tak mi sám říkal a upozorňoval mě, že je to jen na vyzkoušení, že sim nefunguje 100% jak by měl ...
je to divný, ale oficiální jsou asi pořád jen starší rozdělené verze pro sim a pro live ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...