Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky


Ouklend:
" pokud jsem tvůj příměr pochopil správně , tak nechápu, kde jsi přišel na to, že se tady hází hnůj na celý "Tesco ...."
Ma "tesco" paralela byla pouze reakci na prispevek od obiu...144. Nebylo to z meho prispevku patrne,uznavam.

jenaL: je tak chlape.Souhlas od prvniho slova k poslednimu.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

K tomu co napsal Libor : U Stephena v Inf. mám účet bezmála půl roku. Stalo se mi, že měl tendenci zlehčit nějaký můj problém s platformou, /v počátku/, ale bylo to jen o vykomunikování. Bez zbytečných řečí a rychle vždy řeší, co je třeba . Možná právě proto působí nevrle. Každý má na brokera nějaké požadavky - já jsem se servisem od Stephena spokojená ...............
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

... jak dokáže jeden příspěvek způsobit tolik zmatku. v podstatě jsme tady s Infi všichni spokojeni až na obiu..., který po týdnu zkoušení dema usoudil, že Infi mu nevyhovuje aje špatné. jasně. není nic jednoduššího, než aby si domluvil jiného brokera. to je jeho věc. nikdo mu infi nenutí.
v podstatě akorát hodil cihlu do stojaté vody a udělal trochu vln. alespoň se to tu - v tomto vlákně, trochu probudilo :).

jenaL:
chtěl jsem napsat v podstatě něco podobného, jako ty, ale předběhl jsi mě :). já s brokerem nemám problém, ikdyž se kolikrát divím jeho trpělivosti, jak se mnou dokáže vůbec komunikovat (má angličtina musí být hrozná). přesto mě nikdy neposlal do háje ...

....a kvůli takové maličkosti, jako je např. sem tam se zadrhávací sim, já osobně měnit brokera rozhodně nebudu .... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takže abych nekritizoval jenom na chatu, tak přispěju i tady.
Jedu u infinity live asi pů roku, mezitim tam bylo i nějakou dobu demo. Od té doby, co jedu live na kombinované demo/sim/live platformě tak jsem už měl problémů že to ani nedokážu spočítat.
Nejběžnějšími je, že se mi už několikrát automaticky nenastavil SL a PT, i když to tak mam nastavené............a co je horší, nešlo to ani manuálně, takže jsem musel svoji pozici okamžitě uzavřít.
Dalším problémem bylo opakované vyskočení Erroru místo exekuce vstupního příkazu........u limit i stop příkazu.
Dalším zádrhelem, který se mi stal dokonce tento týden je, že nešlo z pozice vystoupit market příkazem, což běžně jinak jde.

Podobných chybek by se našlo víc......................zarážející ale je, že se to Stephen většinou snažil svést na moje internetové připojení...........že prý mi muselo určitě na moment vypadnout.............přitom na pozadí mi běželo interentový rádio a vím tudíž najisto, že nic nevypadlo.

Takže abych to shrnul, většina problémů je spojená až s novou verzí infinity AT.................do teďka se mi Stephen ani nezmínil, že je možné používat ještě tu starou verzi bez toho dema a sim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Elfi:
Nová kombinovaná verze, pokud vím, není zatím oficiální ostrou verzí a zatím i na stránkách Inf. ke stžení jsou původní oddělené verze Live a Sim.
Jinak zda není problém v internetovém připojení se na rádiu nepozná. Načítá si data dopředu a krátký výpadek překreje. Doporučuji zkusit např. spustit okno "Príkazový řádek" a zadat: "ping www.seznam.cz -l 1024 -t". Takto se každou sec. přenáší 1kB blok dat a je vypsán potřebný čas. Pohybuje-li se v 10-100vkách ms, je to OK. Delší časy a výpadky - je problém.
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Eifi:
nova verze jak ji tu nekteri nazyvaji je porad ta sama, je jen jedna oficialni plne funkcni verze 4.3.6...verze se sim a demo modem dohromady je neoficialni prelease te same verze ktera ma dobudocna spojit sim, demo a live a ani infinity ani transact jej soucasne nedoporucuji na live ani jej nijak nerozsiruji. Inteligentni clovek se pozepta primo u zdroje, cimz je TA. Je to rychle a funkcni. Staci zavolat nebo napsat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dario46:

podle mě mezi nimi není žádný rozdíl. data jsou real. demo je jen na měsíc pro tradery, kteří se rozhodují pro Infi a mohou si tak tuto platformu před svým rozhodnutím zadarmo vyzkoušet.
sim je vedle live možnost pro simulovaný trading pro ty, kteří již mají zřízený účet u Infi.
tzn. máš účet, jedeš live, chceš vyzkoušet nějakou novou strategii, použiješ sim, protože v live se dost špatně experimentuje ... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kazda pouziva aktualne jiny feed...Live udajne novejsi a presnejsi...nicmene jako demo nedostanete tusim verzi 4.3.6(tak ty byvalo kdyz jsem pouzival demo ja). Ale tohle jsou prkotiny, tyhle otazky rad zodpovi asistent na infinity nebo technicka podpora z TA (odtud to vim ja). Btw, jsou velice ochotni!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gordon:

...to se divím, že ti Steve nedal linky...

Nejdříve si musíš zřídit demo účet zde:

www.infinityfutures.com/infinityat_demo.aspx
www.infinityfutures.com/IATdemosignup.aspx

Poté ti přijdou na tebou uvedený mail instrukce, podle kterých máš postupovat. Také ti přijde pro přihlášení do platformy potřebný vygenerovaný název demo účtu a heslo.

Přesně takhle:
Thank you for requesting a live real time Infinity AT demo account.

Step One: Download the following file to your desktop: www.tfutures.com/webtrader/Release/SIMULATOR_InfinityAT.exe
Step Two: Click on the Infinity AT installation icon on your desktop.
Step Three: Follow the download instructions.
Step Four: Launch the Infinity AT platform from your desktop.
Step Five: Enter your user name and password

Ouklend

P.S.: Samotný link na stažení sim platformy je ti k ničemu bez user name a password.
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...