Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


wixx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 354
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Watiting for data je problém, o kterém TS ví a který řeší. Neměli to všichni, ale značná část uživatelů ano. Podobně mohl být i problém s příkazy a velkými latencemi na jejich stop serverech. Osobně si myslím, že nestíhají při současné vysoké volatilitě a objemech. Typický uživatel TS je totiž zvyklý pracovat s hodně grafy, hodně daty apod... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj chtěl bych poradit mám následující problém.

michal.paur.sweb.cz/WFO_Screen_Problem.png

Problém spočívá vtom že na spodku okna je uříznuté datum pro OOS reoptimalizace.

Samozřejmě veškeré tahání oken za okraje maximalizace atd jsem zkoušel asi 100x.

Skoušel jsem i reinstall Tradestation ale bez výsledku.

Neporadil by jste někdo co stím nebo čím by to mohlo být ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
může někdo poradit se zdánlivou banalitou?
Když chci použít v TS Chart nástroj Drawings - Arrow Up , místo šipky se mi vykreslí písmeno B (zřejmě jako blue, protože je modré) a namísto Arrow down se vykreslí po kliknutí v grafu písmeno R (zřejmě jako red). Jedná se asi někde o špatné nastavení fontu pro tyto symboly, ale nevím,kde to změnit. Jiné grafické symboly fungují správně, jen ty šipky ne.
s pozdravem
Jan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm to bude opravdu asi špatně namapovaný font. Možná by mohla pomoct reinstalace TS. Udělejte si backup, odinstalujte a zkuste znovu nainstalovat načisto, vyzkoušet nějaký graf, zda je šipka už ok a poté udělat restore. Pokud po restore bude problém zpátky, tak se něco po... v nastavení platformy a pak doporučuju restore provést s odškrtnutým políčkem "preferences". Zřejmě ale bude potřeba znovu nastavit platformu k obrazu svému :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
prosím o radu jak co nejjednodušeji vyřešit následující věc.
Chci v "Chart Trading" využívat zadávání obchodu s 2 kontrakty a automaticky by se měly zadat po vyplnění vstupu 2S + 2L - stejně jak to nabízí předdefinovaný "Attach OSO" Exit - Brk - 2L/2S + nastavení potřebných úrovní v File->Preferences->Tradestation Order Entry...
Chtěl bych ale aby se po vyplnění vstupu automaticky 2S příkazy posunuly na BE+1 pokud půjde trh mým směrem a o x ticků překoná vstup - to bych chtěl nastavit jako parametr, jinak 2S zůstávají na původním místě.
Předdefinovaná Exit - Brk - 2L/2S se dá použít, ale ruční přesouvání na BE+1 je nepohodlné.
Četl jsem community.tradestation.com/discussions/topic.aspx?topic_id=112067
, ale nepodařilo se mi nic rozchodit.
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Najlepšia metóda ako sa zbaviť takýchto "zvláštnych" problémov je anglický Windows, americké časová zóna, anglická klávesnica. Mne na lokálnej verzii W7 nešiel Walk-Forward Optimizer. Stále mal problém s desatinnou čiarkou. Po preinštalácii na anglické prostredie je všetko OK. Časová zóna je dobrá napríklad tým, že sa letný a zimný čas mení vtedy, kedy sa mení aj čas v USA. Teraz tam bol napríklad týždňový rozdiel. Anglická klávesnica má výhodu aj pri používaní Easy Language. Mnoho znakov potrebných pri programovaní je prístupných priamo z klávesnice bez ALT a CTRL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

jankanrb Napsal:
-------------------------------------------------------
> Děkuji za radu. Bohužel ani přeinstalace ani
> odškrtnuté Preference nezabrali. Pokoušel jsem se
> to najít někde v layoutech a knihovnách ale bez
> úspěchu..Možná zkusit instalovat starší verzi (mám
> 9.5), ale to se mi nechce. Zatím se holt obejdu
> bez šipek..

Zkuste ještě juknout do tohoto adresáře:

C:\Program Files (x86)\Common Files\TradeStation Technologies\Tradestation

jestli tam jsou soubory

TradeStationArrows.ttf
TradeStationdoubleArrows.ttf

Pokud ano, zkuste ještě přejmenovat soubor tsconfig.ini na třeba tsconfig.in apod. při vypnuté TS. Pak zkuste Ts znovu nahodit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...