Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


wixx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 354
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Neví někdo, jestli se dá v Tradestationu nastavit, abych měl otevřenou max 1 futures pozici pro diskréční obchodování?

Důvod je, že při testu na simu jsem omylem víckrát kliknul např na sell a otevřelo se mi víc pozic, což zatím nechci.

(způsobilo mi to totiž problém se špatným vyhodnocením SL - zjednodušeně řečeno sem přišel o dost víc, než je definovaný SL, budu to řešit přímo s někým z Tradestationu, ale naštěstí to je pouze sim.)

Prozatím bych rád nastavil, že chci obchodovat max 1 kontrakt a ostatní případný otevřený pozice aby Tradestation zamítnul.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bugi Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Honza:
> Ak si dam zrusit od TS kontrolu MAC, je nasledne mozne prihlasit sa na dvoch PC ? Trebars na server
> LIVE a na pc SIM ?


Pod stejným uživatelským jménem se můžete přihlásit pouze jednou, můžete mít nicméně druhý login, který budete používat jenom na SIM a kde nebudete platit za data. Už si ale nepamatuju, jestli jsem o to musel nějak žádat nebo jsem to dostal automaticky když začínala beta :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luke Napsal: ------------------------------------------------------- > Neví někdo, jestli se dá v Tradestationu nastavit, > abych měl otevřenou max 1 futures pozici pro > diskréční obchodování? > > Důvod je, že při testu na simu jsem omylem víckrát > kliknul např na sell a otevřelo se mi víc pozic, > což zatím nechci. > > (způsobilo mi to totiž problém se špatným > vyhodnocením SL - zjednodušeně řečeno sem přišel o > dost víc, než je definovaný SL, budu to řešit > přímo s někým z Tradestationu, ale naštěstí to je > pouze sim.) > > Prozatím bych rád nastavil, že chci obchodovat max > 1 kontrakt a ostatní případný otevřený pozice aby > Tradestation zamítnul. Úplně zakázat .. hm asi ne, ale myslím, že by vám mělo stačit nechat se upozorňovat pokud budete zadávat příkaz. Zkuste přes menu File....Preferences ... Order entry preferences. Zajímá vás položka Validations and confirms.

27714

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jake to dnes prekvapeni, shareju s Vami priznivci TS, prevod z TS pres Manhatan Chase do CSAS 40 USD poplatek TS, 12USD poplatek odchozi bance, 45USD poplatek CSAS prichozi bance bratru skoro 100USD za prevod no nekupto Karle. Ma nekdo podobnouz zkusenost? A to nemluvim o skoro stejne sume za odeslani funds.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Opět se mi stalo (naštěstí na SIM účtu), že se mi neaktivoval stop loss příkaz a přišel sem o několikanásobně víc než můj SL.

Používám manuální vstupy a automatické výstupy (s pomocí _ContinuousAdoptRealWorldPositionV1A), kde moje (triviální) strategie nastavuje SL. Dělám intraday s EOD výstupem.

Zaznamenal jsem mezi otevřením a uzavřením pozice nějaké problémy s offline, jestli by to nemohlo být třeba tím. Po otevření pozice totiž nebyla vidět v chart traderu, že je otevřená.

Moje hypotéza:
otevřel jsem pozici. Než se stačila spustit automatická strategie a převzít si tu pozici, tak TS padnul částečně do offline (i když další úsečky se vykreslovaly úplně normálně). Hypotéza s offline mě napadla kvůli tomu, že druhý den jsem koukal na seznam obchodů v TradeManager Analysis a ten to pořád nechtělo stáhnout, tak sem se odhlásil a přihlásil a najednou to stáhlo a aktivovalo to mojí strategii a uzavřelo to pozici (tzn ta byla nejspíš otevřená, což jsem si teda bohužel nezkontroloval).

Netušil by tu někdo, kde hledat příčinu? (např logy atd)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

luke Napsal:
-------------------------------------------------------
> Používám manuální vstupy a automatické výstupy (s
> pomocí _ContinuousAdoptRealWorldPositionV1A), kde
> moje (triviální) strategie nastavuje SL. Dělám
> intraday s EOD výstupem.

Luke, jakou verzi TS používáte? Máte poslední update? V minulých buildech to dělalo problémy, které se daly někdy vyřešit tím, že se každý den restartovala TS, tuším teď je poslední verze V2.


> Zaznamenal jsem mezi otevřením a uzavřením pozice
> nějaké problémy s offline, jestli by to nemohlo
> být třeba tím. Po otevření pozice totiž nebyla
> vidět v chart traderu, že je otevřená.

Ano, to rozhodně může být jedna z příčin, pokud chcete vidět logy, tak asi nejjednodušší je otevřít položku v menu Help... About Tradestation 9.x .... objeví se okno, kde by mělo být tlačítko Send logs... Pak si najeďte na Automation log, případně Trademanager logy a vyberte View. Pak to ještě zkonfrontujte s Network log, kde uvidíte, kdy jste byl offline.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rasto75 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím vás. Môžete mi niekto prosím poradiť, či
> sa dá nastaviť v platforme TS počítadlo
> zaobchodovaných kontraktov? Obchodujem s volume
> grafom a rád by som nastupoval do trhu na close.
> Potreboval by som proste vedieť, kedy sa
> vykreslovanie sviečky končí. Ďakujem za odpoveď.


Jestli máte přístup do TS fora a umíte trochu anglicky, zkuste toto:

community.tradestation.com/Discussions/Topic.aspx?Topic_ID=94253

Nezapomeňte, že je někdy dost těžké odhadnout konec baru, páč nevíte, jak velký obchod přijde. Takže experimentujte s nastavením ve Format Symbol.. a položkou For volume use = trade volume nebo tick count.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

milos99 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Neporadil by mi někdo jak nastavit trendlinu (sr
> úroveň) tak, aby se zakreslila i do druhého grafu
> se tejným symbolem(tickerem), ale s jiným
> timeframem?
> Díky

Tady bych šel asi cestou Global variables. Nebude to pro začátečníky, našel jsem nějaký kód na foru TS, tak si ho zkuste, jestli náhodou nebude fungovat, tak jak potřebujete:

community.tradestation.com/Discussions/Topic.aspx?Topic_ID=93193

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...