Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Ahoj

nemáte někdo nějaké info jak poslat do FIO z AMP  penízě v USD ? 

Myslím tím jak měnila FIO korespondenční banku , provedl jsem převod a vrátilo se mi to.  

Prosím o identifikace v zadaní převodu do FIO

Děkuji

introus

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s otvíráním učtu u brokera ( i jiného) z off-shore společností. Je tam nějaký problém? Jaké destinace jsou bezproblemové?

@Foks

Myslím, že vy asi budete vědět nejvíc...

Děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

nevíte náhodou někdo co tohle znamená? Byla to hláška při uzavření obchodu. Obchoduji u AMP s daty CQG. Dívala jsem se na stránky AMP a margin mají pořád stejný.

díky

Použitá marže: USD500
Celková rozpětí portfolia včetně této objednávky: USD1000
Tato objednávka zvyšuje marži o USD500.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
On 15.1.2019 at 19:16, Hofi napsal/a:

Zdravím,

nevíte náhodou někdo co tohle znamená? Byla to hláška při uzavření obchodu. Obchoduji u AMP s daty CQG. Dívala jsem se na stránky AMP a margin mají pořád stejný.

díky

Použitá marže: USD500
Celková rozpětí portfolia včetně této objednávky: USD1000
Tato objednávka zvyšuje marži o USD500.

Neobjasní Váš problém tato informace ?

https://support.ampglobal.com/hc/en-us/articles/220706067-OCO-Orders-Required-Margin-Explanation

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

No, skoro to vypadá, že ano. Ale, že s tím přišli až teď. A výše uvedená zpráva mi vyskočila při uzavření obchodu, ne při otevření. Dle zprávy v odkazu vadí, že mám při otevření obchodu nastaveno automatické umístění SL a zároveň i PT?

Děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Před 10 hodinami, Hofi napsal/a:

No, skoro to vypadá, že ano. Ale, že s tím přišli až teď. A výše uvedená zpráva mi vyskočila při uzavření obchodu, ne při otevření. Dle zprávy v odkazu vadí, že mám při otevření obchodu nastaveno automatické umístění SL a zároveň i PT?

Děkuji

V tom textu je to vysvětleno velmi dobře. Umístění SL a PT zároveň nevadí, ale zdvojnásobí to požadavek na marži - takže při otevíraní pozice s tím musíte počítat.

R.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Prosím o radu.

Od AMP mám Sierra Chart data CQG. Chci přejít na Live. Jak to udělat a na co si mám dát pozor?

- kolik peněz poslat na účet? Na stránkách AMP jsem našel pouze to, že na účtu musí být 500 USD.

-v SCh mám v políčku Trade zaškrtnutý Trade Simulation Mode On. Trading Locked. Jak to odemknu?

-zadávám market příkazy z Trade Window. Co mám zaškrtnout, aby příkazy šly na burzu?

Díky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Záleží také co chcete obchodovat a kolik je margin. Na účtě musíte mít tolik, aby jste tam měl výši marginu. Jelikož nejnižší margin u AMP je 500 USD, tak píší, že stačí pouze tato částka. Je to ale určitě málo. Při začátku tam musíte mít daleko víc. 500 je málo. S tím by jste obchodat nemohl.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.