Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

On 10. 11. 2017 at 12:46, Ajap napsal/a:

Dobrý deň,neviete nikto či ešte Miro Sabo pracuje u AMP? Nemá vobec už dlhšie aktívny skype. Ďakujem

taky by mě to zajímalo, když jsem mu psal na email  miro.....     tak mi odpověděl někdo jiný anglicky - asi to prohnal překladačem - bylo to zcestný. Dejte vědět když něco nového

Děkuji introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

 

Zdravím všechny,

probouzím mrtvé vlákno a prosím někoho kdo  aktuálně obchoduje u AMP.  Začal jsem obchodovat na živo. Přišlo mi vyúčtování a nestačím se divit co si všechno počítají :o .

Tohle tedy v jejich kalkulačce není. Je možné se domluvit na snížení? Tohle se nedá akceptovat. Ve fóru se píše o komisích do 5 USD a o těch dalších poplatcích jsem nic nenašel. Jinak

budu muset všechno překopat - data a brokera. Doufám, že třeba u IB, jak se zde píše se opravdu platí jen komise a nic dalšího jako u AMP. Jaké máte zkušenosti?

Dík za zprávu.

bandicam 2018-05-10 08-08-51-608.jpg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 10/05/2018 at 12:53 PM, Petruson said:

Díky za info. 

K té komisi 0,70 jste se dostal jak? Dobou, počtem obchodů, vyšším vkladem nebo domluvou? Moc nerozumím takovým rozdílům.Dík

ja mam komisi $0.5 , musis se podivat co sis naporoucel jestli tam jsi vedenej jako profi nebo jaky mas marginy maly marginy platis hodne. Ja jsem tusim pouzil specialni heslo ,ktery bych tu mohl zvrejnit ,ale nejspis by me tu zabanovali. 

commission.jpg

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
2 hours ago, mishelo said:

Prosim Vas viete mi niekto odpovedat na moju otazku? Musel som z uctu z istych osobnych dovodov vybrat peniaze a aktualne sa mi po strhnuti poplatku za sierru a data dostane ucet do maleho minusu. Ako toto broker riesi ? Zavrie mi ucet automaticky alebo bude cakat kym ho dofundujem ? Dakujem za odpoved!

meli by ti zrusit ucet ,ale na nic necekej a dnes je  kontaktuj ,uctuji pouze za data ,ktery si muzes odhlasit ,za sierru se u AMP neplati nic v kazdym pripade se s nima  dnes spoj  pres chat a ucet zrus kompletne pokud to jde . neni maly nebo velky minus vzdycky to je dluh a to je pokazdy problem i kdyby to byl jeden dollar. nenechavej to na Po protoze je tam svatek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kdyz ho nechces zrusit ,posli tam penize takhle to je jednoduchy, zeptej se a uvidis. Ja jsem vybral penize u IB nechal tam neco malo,  celej rok mi sosali za neaktivitu $10/mesic i kdyz jsem nemohl obchodovat a kdyz jsem mel poslednich $300 tak mi napsali ,ze me zrusili akorat ,kdyz jsem se zacal starat co a jak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...