Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ahoj, Díky za pomoc, již je vše v pořádku. V prvním dokumentu jsem měl překlep ve jménu a když jsem ho tam pak chtěl "podepsat" tak napsané jméno nesouhlasilo se zadaným a hlásilo to chybu. Z popisu chyby ale nebylo poznat o co jde, jen výzva k podpisu.
Trochu mě vadilo, že nejde zpětně editovat zadané dokumenty. Musel jsem začít znovu.
Venca.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahojte,

prajem vsetkym vsetko dobre v Novom roku 2017!

Zaroven sa chcem spytat tych, ktorych sa to tiez tyka. Obchodujem cez AMP cez pripojenie AMP/TT Net v platforme Sierra Chart, kde si platim data Sierra Chart Real Time and Historical Exchange Data Feed s balikom 5, kedze obchodujem FIMS a dnes som sa dozvedel, ze v AMP skoncilo pripojenie TT a dali mi na vyber bud CQG alebo Rithmic.. Co to pre mna znamena? Ako ste to riesili?

Vopred dakujem za akukolvek radu..



Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj s0nik, vdaka za radu, po 2-dnovom boji sa mi to podarilo rozchodit zatial do tohto stadia, ze mam nove CQG data, problemom je ale to, ze CQG ma ine symboly, napr. NQ je u nich F.US. ENQ.. To znamena, ze NQ mi pise, ze to je unknown symbol.. Takze teraz neviem, ako mam vsetky nastavenia grafov, indikatory atd dostat do novych symbolov.. Vie mi niekto pomoct v tomto? Miro z AMP mi poradit nevedel..
Vopred vdaka za akykolvek prispevok..


Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj stranger,

vdaka za prispevok.. Ja ale obchodujem na Sierra Chart cez AMP, od 1.1.2017 AMP nepodporuje TT Net data, tak mi dali CQG data.. Miro Sabo mi dnes do chatu napisal, ze CQG ma inu symboliku v Sierra Chart, co sa mi potvrdilo, ked som si otvoril F.US. ENQ, je to NQ.. Takze asi v Ninji je to ok a v Sierre je to ine..


Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kurt, diky moc, uz to fici :-)

S0nik, to som si uz nasiel na zaklade instrukcii od Mira Saba, aj tak vdaka :-)

Honeybadger, to neviem, ci su data CQG vhodne pre FIMS, ja pouzivam na FIMS Sierra Chart Real Time and Historical Exchange Data Feed s balikom 5:
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/sierrachart-datafeed.html
www.sierrachart.com/index.php?page=doc/SierraChartRealTimeFuturesStockDataFeed.php

Nech sa vam vsetkym dari, ja zajtra konecne obchodujem :-)



Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...