Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ano poplatek za ICE bude 117 USD měsíčně

Všem budou atutomaticky v sobotu 26.3 data z ICE blokována ať nemusí platiti poplatky. Když bude někdo chtít povolit data z ICE tak je třeba vyplnit tento formulář:

clients.ampfutures.com/ice-market-data-fee-waiver-expires-starting-april-2016?utm_campaign=Client+Notice&utm_source=hs_email&utm_medium=email&utm_content=27312981&_hsenc=p2ANqtz--8IFkLTRFNzJuKrDzWfo2N2jasbv7pRfI4_QNrr7kNYJjMViCZP1VWUyE-2H6XZyr-OgibKfSpkZ6voa5szFA-PFEYtQ&_hsmi=27312981

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dvakrát po sobě se mi stalo, že mi Siera Chart ukázal vyplnění příkazů Profit Traget a následně ukázal zisk. Konkrétně zisk 210 a 30 eur. Ve vyúčtování od AMP mi přišel zisk menší - a plnění v úplně nesmyslných cenách. Konkrétně zisk 100 a 10 eur (tedy o 130 eur méně). Právě to řeším s trading deskem, ale snaží se mi tvrdit, že jejich vyúčtování je správné a Sierra prostě blbne. Ovšem vyplnění PT je snad záležitost brokera, nebo se pletu? Může mě trh vyhodit na horší ceně, přestože trh na ten PT stejně pohodlně dosáhnul? Prosím o radu a děkuji. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jakub,

zkus nahodit nějaký ten screen, trading log ze sierry apod. Jinak PT je obvykle LMT příkaz, tudíž z principu nemůžeš dostat cenu horší (max pouze lepší). Pro SELL LMT musí někdo plácnout BUY MKT a dostane tvoji čekající nabídku nebo jde někdo taky za LMT za stejnou nebo vyšší cenu, než máš ty. Proto LMT existuje, abys nedostal nikdy horší cenu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
jak se psalo výše:
Ano poplatek za ICE bude 117 USD měsíčně

Všem budou atutomaticky v sobotu 26.3 data z ICE blokována ať nemusí platiti poplatky. Když bude někdo chtít povolit data z ICE tak je třeba vyplnit tento formulář:

clients.ampfutures.com/ice-market-data-fee-waiver-expires-starting-april-2016?utm_campaign=Client+Notice&utm_source=hs_email&utm_medium=email&utm_content=27312981&_hsenc=p2ANqtz--8IFkLTRFNzJuKrDzWfo2N2jasbv7pRfI4_QNrr7kNYJjMViCZP1VWUyE-2H6XZyr-OgibKfSpkZ6voa5szFA-PFEYtQ&_hsmi=27312981

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pribinacek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> jak se psalo výše:
> Ano poplatek za ICE je 117 USD měsíčně
> Všem byly automaticky v sobotu 26.3 data z ICE
> blokována ať nemusí platiti poplatky. Když bude
> někdo chtít povolit data z ICE tak je třeba
> vyplnit formulář.

tak me data ICE porad jeste jdou (dnes)... :(


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ohledně dat TF přišla tahle odpověď:

ICE was disabled on CQG as planned this weekend
any customers calling in asking why they still getting charts
the reason - looks like Ninjatrader isn’t enforcing the data enabled in CQG.
so it is a ninjatrader issue that they need to fix with CQG
so - the individual customers are disabled - so no charges
that is why they are concerned about
getting charged
all set - confirmed - they are disabled on our back office - NO ICE charges will be processed customers

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...