Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ahoj, ja to dostavam emailom, za kazdy den, v ktory som uskutocnil obchod. Pochopitelne za dni kedy som neobchodoval nic nechodi. A potom este chodi na konci mesiaca suhrn vsetkych obchodov v danom mesiaci, takze staci si archivovat toto. Neviem o nejakom online archive, ale predpokladam, ze Dorman to musi niekde archivovat, takze ak to stratis asi by ti to boli schopni zaslat znovu. Jo a mimochodom to nechodi od AMP, ale prave od Dormanu a je to v pdf formate.

Fuxo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V prípade live obchodovania budete dostávať výpis prostredníctvom emailu vo forme Pdf od firmy Dorman ,ktorá je clearingovou spoločnosťou pre AMP.To znamena že spravuje účty a vykonava pripisovanie a odpisovanie /sattlement/na účty každého klienta,po ukončení obchodneho dňa.Na požiadanie je možne dostať aj online prístup k účtu.V prípade potreby sa dá vyžiadať kópia aj od brokera,ktorý ma výpisi klientov tiež k dispozícii.

MSAMP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

V prípade že máte otvorný live účet dostávate výpis o stave účtu zo spoločnosti Dorman ktorá je clearingovou firmou pre spoločnosť AMP.Každý klient dostáva v prípade ak obchoduje výpis formou emailu za daný obchodný deň po uzavretí marketu kedy Dorman vykoná zúčtovanie.V prípade ak neobchodujete dostávate výpis raz do mesiaca.
Na požiadanie je možné zabespečit online prístup na účet.


MSAMP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

rád bych požádal o zkušenosti s tímto brokerem především ty, kteří již u AMP obchodují živě. Myslím, že nejen já, ale i ostatní, kteří zvažují otevření reálného účtu u AMP tyto informace uvítají. Osobně mám u AMP založený zatím demo účet, který je vždy na jeden měsíc a po uplynutí této doby mi na požádání vždy prodlouží platnost - zašlou nové přihlašovací údaje. Všechny problémy či dotazy řeší téměř okamžitě. Takže spokojenost. Je tomu tak i v reálném obchodování?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr_a

Obchoduji s nimi skoro tři týdny a bez problémů. Ze začátku jsem jim udělal trošku zmatek v registaci - vyplnil jsem ji třikrát. Bez arogance a problémů jsme to vyřešili, při fundování byl problém akorát u české banky, jejich byla ok.
Miro Sabo je slovensky hovořící broker, když byly dotazy vždy zavolal a vše zjistil. Komise jsou 4,8 USD, a ninja trader se zenfire daty je taky výborná kombinace.

Jedině jak tady psal někdo dříve, zvážil bych nafundovat účet do Evropského clearing house. Jelikož se při jakémkoliv výběru a vkladu platí 40 USD u jejích banky a podobnou čátku si účtují české banky. V té Evropské by to mělo být do 1 Eura jak tady někdo psal.

Já jím nemám co vytknout.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To petr_a + ALL
Chtěl bych se tě zeptat jestli, jestli sis připlácel za NT aby jsi mohl používat ATM strategy nebo máš NT zdarma a zadáváš SL a PT ručně... ( právě se hodlám u nich zřídit účet a zvažuji jaká rizika by z toho pro mě plynuli... Přišel jsem asi jen na to, že mi může spadnout net nebo zamrznout NT po vstupu kdy si ještě nestihnu zadat ručně ten SL... Pak bych to musel uzavřít telefonicky ). Pokud víte ještě o nějakém uskalí NT zdarma budu rad za info. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsetci, chcel by som vas informovat, ze AMP mozno este viac stupne vo vasich ociach :)
Od 1.10. bude mat AMP vlastny clearing house, takze uz to nebude Dorman ale AMP Global clearing. Posielali to mailom klientom, malo by to mat taketo vyhody: hlavna konecne asi online pristup k uctu a dufam ze riadenie pozicie v pripade ze spadne ninja, OCO prikazy uz budu snad u nich nie len v ninjovi u nas na pocitacoch a mozno aj ATM strategie budu zdarma, nechame sa prekvapit:

Sept. 14, 2010 - We are proud to announce the launch of AMP Global Clearing, LLC NFA ID: 0412490 effective October 1, 2010. The company's global headquarters is located at 221 North LaSalle Street, 24th floor, Chicago, IL 60601.

AMP Global Clearing, LLC is a Futures Commission Merchant (FCM) providing access to the global electronic futures markets for Individual Traders, US & Foreign Introducing Brokerages, CTA's, 3rd Party & API Developers. Our goal is to combine high-end products and services at competitive prices; delivering the best possible trading experience for our customers.

Attention to AMP Trading Clients:

Dorman Trading, LLC mailed you a letter notifying AMP clients of transferring their futures accounts to AMP Global Clearing, LLC. We have worked closely with Dorman Trading and Zenfire to make this a smooth transition; all traders will use the same NinjaTrader username and passwords (no change required to the platform) - even the same account number. All the current account information will be transferred, such as email address, phone and physical address - there will be nothing needed from you.

This conversion process will enable our company to improve our performance by adding new in house services such as:

Online Customer Statements and Equity Runs
Online Customer Portal for online account management
Global Exchange Connectivity
24-hour In-House Technical Support and Order Desk
Expanding the available funding options (USD, EUR, AUD, GBP, HKD, JPY, NZD)
Low Intraday Margins
Automatic Block Order Allocations
Automated Systems Trading
Experienced & Friendly Support Staff
Multilingual Technical Support (we speak more than 15 languages!)
Support via phone, email, Skype and remote desktop
At AMP, you are the top priority. We pride ourselves on surpassing customer expectations by providing an unparalleled level of service, security, and advanced trading technology to accommodate a client needs. We are extremely excited to have you with AMP Global Clearing, LLC. If you have any questions, please feel free to contact us via phone at (312) 893-7700 or www.ampclearing.com

Sincerely,

Dan Culp
President

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fuxo:

Ahoj fuxo mozno si pametas prednedávnom si mi dost pomohol s woodiem cci... Teraz mám otazku pozeram ze amp robí dáke zmeny a ja by som sa chce pustit do papertradovania a teda dako rozohriat demo len neviem ako to je ci sa da ist cez NT alebo cez to ich AMP.. a ešte ma zaujima ten nový clearing bude fungovat aj v europe myslene týmto ze nebudem musiet davat za vyber penazi 40usd ??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj iigis, jasne pamatam :)
da sa ist cez oboje. Zalezi na tebe co si pouzival na backtesting a co je ti prijemnejsia platforma. Ja osobne idem cez NT bez problemov. Takze si kludne vypln to demo u nich na NT : www.ampfutures.com/ninja_trader.php a mozes papertradovat.
Co sa tyka toho noveho clearingu, tak neviem ako to bude fungovat, resp. pre nas asi ziadna extra viditelne zmeny nenastanu, akurat vypisy uz nebudu od Dormanu ale priamo od AMP clearing a bude snad web rozhranie s pristupom k uctu u nich + vypis dalsich pozitiv je v anglictine v prispevku vyssie.
Co sa tyka toho vyberu, neviem to som neriesil :) a asi ani dlho este nebudem :) skus napisat a spytat sa rovno Mira Saba z AMP Futures, myslim ze to je on pod nickom MSAMP. Ale bezne ked si nechavas poslat sek tak sek by mal byt zdarma z ich strany, samozrejme potom si nieco strhne banka tu v ktorej si to nechas preplatit.

Inak ako sa dari?

Fuxo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fuxo:

No jasne tak ten poplatok ja ešte zdaleka riešiť nechcem a este ani nemožem:) to bola len taka otázka kt ma zaujímala z dlhodobého hladiska ako to vyzerá:).. chcel by som sa za daky mesiac pustit do papru a drzat sa toho pokial si budem moct otvorit ucet alebo pokial budem mat potrebný kapital dosť možne že pri papre ostanem vyše polroka:) teda pokial to demo neiej nejak obmedzene.. teraz som si stiahol NT7 da sa aj cez to či maju licenciu len na 6.5 ?:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V rpvom rade dakujem za opeť skorú odpoveď:).. ale ešte predsa sa chcem spýtat či je to demo nejako casovo obmedzene kedze si ucet mozem otvorit az v maji alebo neskor tak do vtedy by som chcel paper len nechcem aby mi to vyfrcalo tak sa pre istotu pýtam kedže to neviem nikde nájsť.)..data pojdu automaticky z zenfiru ak správne chápem?:)..
dakujem:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...