Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

Vazim si tvy snahy, ale dej na mou radu. Nezatezuj se tim. To co tu pises je teoreticky moc krasny, ale prakticky naprosto nepouzitelny. (ver nekomu komu proslo rukou tak 500 indianu pri BACKTESTU) Tahle ta tvoje strategie se da pouzit temer u vsech idnianu. (je to skoro uplne jedno u jakyho to pouzijes). Vysledek bude vzdy milion mirne ztratovych obchodu + par relativne hodne ziskovych obchodu. Jde o to, ze i kdyz udelas jeden hodne ziskovy obchod, potom ti naskace 10 nebo 15 mirne prodelecnych a ses uz v minusu. Nehledej to co hledas, zmen mentalitu tradingu.
donkarlito Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj tradeři. Nemáte někdo prosim upravený CCi,
> potřeboval bych kvůli back testu své nové
> strategie, tedy cci když se překračuje nulová
> linka long, nebo short aby se mi do grafu
> vykreslila třeba šipka. Nebo ještě lépe experta
> jen na cci při překračování nulové linky by
> nakupoval, nebo prodával, prostě pořád v pozici.
> Pokoušel jsem se podle různých návodů na netu
> upravit indikátor, nebo napsat tento jednoduchý
> aos, ale jsou prostě věci na který prostě nemám
> buňky, dva týdny a nezadařilo se mi. To už jsem
> mohl mít udělaný back test ručně. Byl bych moc
> vděčný. Testuji něco kde vstupuji dle cci přes
> nulu. DÍKY


:) :) ;) ;) ;) ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jako dik za snahu zodpovedet me otazky prikladam EA. Ktery funguje na principu jenz jsem popsal v tomhle tematu (muj prispevek z datumu: November 13, 2010 06:25PM) Ovsem kupodivu TRH se chova jako skakava baba (:D) takze po aktivaci SL (v BUY pozici) misto aby sel dal dolu a v nove pozici (SELL) aktivoval TP. Odrazi se a znovu zaktivuje SL:D. Jedina Cesta z toho ven je nastavit velky SL a TP. V EA je i nastavitelny martingale. Takze pokud byste nekdo meli nejaky napad jak EA zlepsit a hlavne vice zprofitabilnit, tak piste nebo se spis cinte:D.... GL....

14537

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To rozirozi. Dík za radu, já vím že to není tak jednoduchý, nehledám v žádném případě něco kde budu podle nějakého indi hrkat svoje příkazy do trhu.. To panebože ne. Já jen podle indikátoru chci vstoupit, ale to taky ne pokaždý, výstup diskrečně, nebo pevným poměrem sl k tp. Jen by mi něco takovýho pomohlo při backtestu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sry ten muj UPLOUDOVANEJ EA je nefunkcni, upnu jinej a funkcni (na stejnym principu funguje), jinak EA pouzijte na par EUR/USD, timeframe je uplne u vrtule jakej pouzijete protoze vstup i vystup je vlastne na principu TP a SL. To kviido: na tom EA neni co upravovat (stabilne profitabilni neni), musi se zmenit celej system vstupu do pozice. Nejlepsi by bylo asi, aby vstupoval do pozice po aktivaci SL a TP (ovsem vzdy nahodne) vzdy by vybral bud SELL nebo BUY podle ˇˇnalady:Dˇˇ........ A jinak u EA je i ADVANCE martingale (to znamena ze si sami muzete urcit, jak moc riskovy martingale se ma pouzit) GL........... kviido Napsal: ------------------------------------------------------- > rozirozi > keď to spustím také, ako to je bude to aspoň menej > profitabilné? Na akom páre to mám spustiť? Rád by > som to spustil najprv aspoň trochu profitabilne, > potom môžem bádať na zvýšení profitability.

14548

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JJ na netu je toho opravdu kupa jak blazen:D Jinak pokud mas zajem posilam ti v priloze nejlepsi midifikaci CCI ktera spatrilo svetlo sveta.... pokud se budes snazit muzes to nejak vyuzit (i ja sem ho v par mych EA inplentoval a nedelalo to spatne vysledkyˇˇ) donkarlito Napsal: ------------------------------------------------------- > Díky Hankeys. Asi neumím hledat. Dík

14566

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den všem,

Potřeboval bych postrčit správným směrem naprogramovat strategii, abych si ji mohl otestovat. Je to jednoduché a spočívá to v otevření pozice 1x denně v danou hodinu.

Prostě nevím jakou funkci použít, aby AOS otevřel pozici třeba vždy v 12:00. Zbylé podmínky umím, jen nevím jak tam nacpat ten čas.

Poradí někdo? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tigerfish:

if(Hour()==12) je spatne

ty budes nejspis potrebovat toto: TimeHour(TimeCurrent())


==============
kdyz potrebujes fce pro praci s casem, tak si musis projit v napovede sekci "Date & Time functions"
anebo nekde stahnout podobny program a ten upravit

int TimeHour( datetime time)
Returns the hour for the specified time.
Parameters:
time - Datetime is the number of seconds elapsed since midnight (00:00:00), January 1, 1970.

Sample:
int h=TimeHour(TimeCurrent());



datetime TimeCurrent( )
Returns the last known server time (time of incoming of the latest quote) as number of seconds elapsed from 00:00 January 1, 1970.

Note: At the testing, the last known server time is modelled.



datetime TimeLocal( )
Returns local computer time as number of seconds elapsed from 00:00 January 1, 1970.
Note: At the testing, local time is modelled and is the same as the modelled last known server time.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, potřeboval bych upravit následující EA, který otevírá obchod při překřížení nulové linky na MACD s tím, aby otevřel pouze obchod při tomto překřížení a další ne, pokud MACD zůstává pod linkou nebo nad linkou. Prostě chci, aby otevřel LONG nebo SHORT pouze na svíci, na které dojde k překřížení nulové linky a další obchod ať otevře zase na dalším křížení. Pokud by se podařilo, byl bych vděčen. Díky

14848

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...