Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

www.financnik.cz/wiki/metatrader

Dieesels Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> Potřeboval bych poradit, rád bych si naprogramoval
> EA založený na klouzavém průměru. Konkrétně se
> jedná o 3 druhy SMA, EMA. Tzn, vstup by se řídit
> podle EMA a výstup podle SMA, tedy po protnutí
> třetího hlavního klouzavého průměru. Můžete mi
> poradit, kde bych načerpal inspiraci co se týče
> programování...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mohla by nějaká dobrá traderská duše věci znalá upravit tento indikátor, aby se alert spouštěl v případě, že navolená perioda CCI protne +100 (směrem dolů) a opačně kdy CCI protne -100 (směrem nahoru). Pokud se to podaří, byla by to velice dobrá pomůcka při výstupech (perioda CCI14 a její cross přes +/-100) je mnohdy totožná s MPLAY 1-2-3 výstupem ..... Díky Lookylook

13465

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nebulizer:

o.k. díky, ještě tam bude asi někdě zakomponovaná podmínka, že to hlásí pouze crossy od nulové linky ven,
naopak návrat z extrému přes 100 to ignoruje , a já právě potřebuju, aby to hlásilo přechod z extrému přes +/- 100.
Pokud by to šlo poupravit, byl bych moc vděčný....
(je to jeden z mála CCI s email alertem)

Díkec L. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.
Naprogramoval jsem si EA. Celkem funguje, ale někdy se mi nechtějí otvírat a zavírat pozice a hlásí mi to err 129, což znamená chybná cena. Nemám tam žádné zvláštnosti:
[i]OrderSend(Symbol(), OP_BUY, Lots, Ask, Slipp, 0, 0);[/i] a
[i]OrderSelect(...); OrderClose(OrderTicket(), OrderLots(), Bid, Slipp);[/i]
Ze zoufalství jsem dával i Slipp=100, ale ta chyba se vyskytuje stále. Ten příkaz mám v cyklu, dokud se neprovede, a tak že někdy to trvá i několik minut, než se umoudří.

Neměli jste někdo také podobné potíže?
Mám demo u Alpari UK

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie:

zkoušel jsi NormalizeDouble (docs.mql4.com/convert/NormalizeDouble)

err129 se vrátí ve chvíli, kdy daná cena už není platná(např. při velké volatilitě) nebo pokud má nesprávný počet desetinných míst.

já bych to pro zichr zaokrouhlil přes normalizeDouble a ještě před samotným OrderSend() zavolal RefreshRates()

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nebulizer
> ak si dobre pamätám, tak na tomto indikátore sa
> nedalo nastaviť napríklad jedno zatrúbenie za
> minútu. Každý tick spustil alarm až sa to nedalo
> počúvať.

Nebulizer:
díky za pomoc, nakonec jsem to vyřešil tím, že jsem si do grafu vložil 2x tento indikátor, na jednom mám levely 100,100 a na druhém -100, -100. Funguje parádně a alert se spouští pouze párkrát (1-3x) ve zvoleném timeframu. Já to používám na TF5, takže pokud se CCI dostane během 5 minut pod/nad +/-100, vždy to spustí alert. Je zde i možnost zasílat email, takže lze použít i jako alert na mobil, u T-Mobile mi SMS přijde cca do 10s ......

Snad to někomu pomůže, tak jako mně (testuji FINWIN na TF5, EURUSD), pokud CCI14 crosne +/-100 je dobré být ve střehu a buď přitáhnout SL nebo pokud to splnilo podmínky výstupu Mplay 1-2-3 ihned vše uzavřít.

Ať se daří :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lookylook
neviem čo to je párkrát. Keď sa to neošetrí inak, tak alarm spustí na hocijakom TF vždy, keď tick presiahne nastavenú hodnotu. Obvykle sa to obmedzuje tým, že sa povolí len jeden alarm (alebo nastavený počet alarmov) za nastaviteľné obdobie (ľubovoľný počet minút). Pokiaľ pôjde cena do strany, tak to bude neustále posielať e-maily, trúbiť...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...