Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kdysi jsem napsal knihovnu, která přesně tohle řešila do kódu přidej: na začátek: [bold] #import "UtilsLib.dll" bool CanStart(int currentHour, int currentMinute); void InitSessionLine(string line); #import [/bold] potom mezi uživatelské proměnné [bold] extern string g_sessionList = "03:00-04:59 12:00-12:59 14:00-14:59 18:00-19:59 21:00-23:59";[/bold] potom někde do initu: [bold]InitSessionLine(g_sessionList);[/bold] potom ve void start(): [bold] bool canProcess = CanStart(TimeHour(Time[0]),TimeMinute(Time[0])); [/bold] a do proměnné canProcess dostaneš true nebo false podle toho jestli je čas v rozmezí g_sessionList nebo nee jo a tu knihovnu, která se mi snad podaří vložit si dej do MT4

13483

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ty ea jsem si vytvořil. Nic moc geniálního.
První (ten, co otvírá pozice):
[ital]
...
if (SignalUp()) {
PoziceCloseSell();
PoziceOpenBuy();
}
if (SignalDn()) {
PoziceCloseBuy();
PoziceOpenBuy();
}
...
[/ital]
A ten druhý, co hlídá profity všech pozic:
[ital]
extern double MinProfit = 5;
...
if (PoziceProfitAll()>=MinProfit) {
PoziceCloseAll();
}
[/ital]
A otvírání a zavírání pozic je triviální, dá se opsat z každého dostupného ea. Pozice otvírám bez SL a TP. Zavře se buď tím, že se "přepne" do opačného směru (většinou malá ztráta) a nebo zavřením všech - zisk.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To robyno:
Ano, v kódu stačí upravit ten parametr kde se udává počet lotů, to je extern double Lots = 0.1; ale domnívám se že se dá upravit jako vstupní údaj celého EA a nic nemusíš upravovat přímo v kódu.
V těch desiných místech žádnej extra problém nevidím.
Chtěl bych se tě zeptat jak vidíš fungování tohoto EA ?
Dále má smysl obchodovat mikroloty ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...