Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

kviido Napsal:
-------------------------------------------------------
> rozirozi
> ďakujem, od zajtra nahodím aj to lepšie
> nastavenie. Mám nejaké voľné demo účty.


neni zac, ;) ale jak celou dobu rikam, tenhle EA silene trpi na tom ze se u nej musi pouzit TP. A tim padem se nenechaj rust zisky az do konce a o tom to cely je. Kdyby se to preprogramovalo tak jak rikam, :) tak by ten system byl velice profitabilni a vlastne i bezpecnej, neni to zadnej MARTINAGLE nebo neco podobynho. ;) ale hold se nejdriv budu muset naucit programovat v MT4 :S a pak to nak zpatlat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

rozirozi
mám jedného známeho programátora, ale potreboval by presvečiť ako harmonie nejakými backtestami, alebo inými silnými argumentami. Zaujímavé, že ten kód je až trapne jednoduchý, takže by na tom niečo mohlo byť. Ak by to bolo v pluse aj bez nechania ziskov rásť, bol by som spokojný. Našiel som na nete testovanie asi poslednej verzie v3 a išlo to zubami ako na píle pod kytičky. No uvidíme, mne to stojí za pokus...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rozirozi:
Nemyslel jsem ten příspěvek nijak zle. Opravdu jsem ti chtěl pomoci. A víš, jak je to čínské pořekadlo. [bold]Dáš někomu rybu, nasytíš ho na den. Naučíš ho rybařit, nasytíš ho do konce života.[/bold]

Když budeš mít nějaký zádrhel v tvém ea, jistě ti mnoho lidí (a já mezi nimi) poradí. Ale aby někdo dělal něco za tebe, to opravdu nečekej. Ptej se, zkoušej, všešlijak "otravuj". Ok. Ale nechtěj hodit svou práci na někoho jiného.

Teď si myslíš, že ta tvoje myšlenka ti přinese $$$. Přeju ti to. Ale pravděpodobně nepřinese. A budeš hledat a zkoušet další a další systémy. A stále budeš závislý na někom, kdo ti pomůže. Stále se budeš doprošovat. To nemáš za potřebí. A pokud ti někdo ten EA udělá, tak druhý, třetí, pátý již jistě ne. Dej si na studium programování měsíc a bohatě to zvládneš. Dívej se do hotových EA, prostuduj si návody na wiki. Ptej se, podaríme ti. Ale pusť se do toho. Trhy ti neutečou. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie Napsal:
-------------------------------------------------------
> rozirozi:
> Nemyslel jsem ten příspěvek nijak zle. Opravdu
> jsem ti chtěl pomoci. A víš, jak je to čínské
> pořekadlo. Dáš někomu rybu, nasytíš ho na den.
> Naučíš ho rybařit, nasytíš ho do konce života.
>
> Když budeš mít nějaký zádrhel v tvém ea, jistě ti
> mnoho lidí (a já mezi nimi) poradí. Ale aby někdo
> dělal něco za tebe, to opravdu nečekej. Ptej se,
> zkoušej, všešlijak "otravuj". Ok. Ale nechtěj
> hodit svou práci na někoho jiného.
>
> Teď si myslíš, že ta tvoje myšlenka ti přinese
> $$$. Přeju ti to. Ale pravděpodobně nepřinese. A
> budeš hledat a zkoušet další a další systémy. A
> stále budeš závislý na někom, kdo ti pomůže.
> Stále se budeš doprošovat. To nemáš za potřebí. A
> pokud ti někdo ten EA udělá, tak druhý, třetí,
> pátý již jistě ne. Dej si na studium programování
> měsíc a bohatě to zvládneš. Dívej se do hotových
> EA, prostuduj si návody na wiki. Ptej se, podaríme
> ti. Ale pusť se do toho. Trhy ti neutečou.
>
> -----------
> František
> Nešetřte nápady, šetřte náklady

jj jasny ze nepocitam ze by mi tenhle EA mel prinest pohadkove bohatstvi:D jen me dost oslovil, hlavne kvuli tomu ze uz jsem vyzkousel mraky indikatoru, mraky metod ale zadny me tak neoslovil jako HEIKEN ASHI, mozna neni tak dobry jak se mi zda, nevim. (ovsem zatim sem nenasel v historii grafů zadny duvod proc by nemel bejt profitabilni) Kazdopadne si myslim ze za pokus to urcite proste stoji! Mimochodem mam uz vytisklej navod jak programovat v MT4. Tak snad to nejak zvladnu. Jo a jeste k tomu aby za me nekdo mel delat nejakou praci. tak za 1) prave proto sem psal ze po nikom nechci delat uplne novej AOS, jen upravit stavajici a za 2)
naky lidi proste programovani bavi, tak to udelaj i radi........ :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido Napsal:
-------------------------------------------------------
> rozirozi
> mám jedného známeho programátora, ale potreboval
> by presvečiť ako harmonie nejakými backtestami,
> alebo inými silnými argumentami. Zaujímavé, že ten
> kód je až trapne jednoduchý, takže by na tom niečo
> mohlo byť. Ak by to bolo v pluse aj bez nechania
> ziskov rásť, bol by som spokojný. Našiel som na
> nete testovanie asi poslednej verzie v3 a išlo to
> zubami ako na píle pod kytičky. No uvidíme, mne to
> stojí za pokus...


Bacha tohle nema nic spolecnyho s HEIKEN ASHI EA v3. Tohle delal uplne nekdo jinej. Jo a prosimte zapomel sem ti rict dulezitou vec. Pro prikaz SELL je tam nastaveno 1.0 LOT, kdyzto pro prikaz BUY je tam nastaveno 0.1 LOT takze musis oba nastavit stejne. Tzn. treba oba na 0.1. Ted to testuji jeste s nastavenim SL:500 a TP:500 PUL ROKU ZPET. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido Napsal:
-------------------------------------------------------
> rozirozi
> našiel som to. Tie nesymetrické loty tiež môžu
> byť užitočné. Je to lepšie s 500/500?


nene, 500/500 (30 min. graf) dlouho to kolisalo kolem nuly. A pak to dycky slo mirne do minusu, pak se to zpet vratilo k nule atd. Ale nakonec to cely skoncilo nechvalne v minusu. Takze 500/500 nic moc, ovsem na to ze to potrebuje upravu a zruseni TP. Tak si to nevedlo zas tak uplne zle. Tenhle AOS ma proste potencial. :) ja se pomalicku zacinam ucit programovat v MT4, ale to bude jeste na dlouho. Zkus kontaktovat toho tvyho znamyho programatora, treba by byl ochotnejzkusit to preprogramovat (jak sem psal v mem prvnim prispevku) :) pak uz bysme nasli idelani nastaveni a bylo by to. :) i jednoduchy system muze byt velice profitabilni ;) (joo a jeste jeden duvod proc me tenhle AOS tak nadchnul. Byl naprogramovanej narychlo v roce 2008. A vzdycky se rika ze i ty nejlepsi AOS vydrzi tak maximalne 6 mesicu. Tady je jasne videt, ze Heiken Ashi je vynikajici indikator :) )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahohte chcem sa opytat ci by mi niekto vedel pomoct s automatickym backtestom V MT4 s touto strategiou . Manualne som to testoval 10 dni dozadu a boli tam vcelku slusne zisky ale kedze trading nie je u mna na dlhodoby beh tak to chcem backtestovat spat do historie a je to velmi vela prace a casu preto by som bol vdacny keby mi niekto vedel pomoct s autom backtestom v mt4 ...taktiez by som chcel urobyt na to EA aby to mohlo automaticky obchodovat ......Pomoze mi niekto s tym ?

13791

13792

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fesi111
Ja by som Ti poradil, aby si si to najprv vyskúšal obchodovať na deme. Som zvedavý, či to vydržíš tri hodiny, nie ešte od 8 do 20 . To je úplne iné, keď vidíš signál na historickom grafe a iné, keď máš okamžite reagovať a posúvať po pätnástich pipsoch . To sa ručne podľa mňa vôbec obchodovať nedá. EA ti iste niekto za odmenu spraví, nevidím v tom však zmysel, keďže nerozlišuješ obchody do trendu a proti nemu, šírku divergencie, ani čas . Na 15 min historickom grafe často ani nevidíš, či si mal skôr stopku alebo profit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den všem,

mohl by mi někdo zkušenější poradit v mých začátcích programování v MT4. Mým cílem je udělat jednoduchý AOS, který přehraje zvuk přesně v momentě, kdy aktuální high/low cena přeskočí předchozí tečku indikátoru SAR (SAR změní směr).

Dosavadní program skutečně spustí zvuk, ale ne přesně v moměntě, který chci. Poradí mi někdo kde mám chybu? Předem děkuji.


int start()
{
//podminky

if(iSAR(NULL,0,0.06,0.6,1)>High[1] && iSAR(NULL,0,0.06,0.6,0) {

PlaySound("alarm.wav"); // Alarm

}
if(iSAR(NULL,0,0.06,0.6,1)High[0]) //Signal downtrend
{

PlaySound("alarm.wav"); // Alarm

}

//----------
return(0);
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer všem,
pomohl by mi prosím někdo s tímto problémem? Jak měnit parametry spuštěného EA bez toho, abych musel použít MT4. Myslím tím to, že např. v excelu si napíšu SL 50, TP 80, risk 40% a mačknul bych tlačítko aktualizuj. Poté by zcela automatiky můj spuštěný EA změnil parametry dle parametrů nastavených v excelu. Děkuji za rady. S pozdravem Míla.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nevěděl by někdo, jak naprogramovat něco jako STEPPED TRAILING STOP. Jde mi o to, aby můj SL byl vždy vzdálen třeba 2 pipsy od open předchozí svíce. Nešlo by něco takového naprogramovat?
tzn. aby se neposouval vždycky, ale aby vždy zhodnotil situaci po close svíce a tomto close posunul SL o 2 pipsy od open předchozí

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ARGO Napsal:
-------------------------------------------------------
Jak měnit parametry spuštěného EA bez toho, abych musel použít MT4. Myslím tím to, že např. v excelu si napíšu SL 50, TP 80, risk 40% a mačknul bych tlačítko aktualizuj. Poté by zcela automatiky můj spuštěný EA změnil parametry dle parametrů nastavených v excelu.

Asi bych to řešil pomocí souboru. Tvůj ea by si periodicky přečetl hodnoty v souboru, který by byl umístěný v .\expterts\files\. Ten soubor bys aktualizoval buď ručně a nebo třeba makrerm v excelu.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

nezná někdo nějaký udělátko, který by posouvalo SL skokově, jak už jsem psal? potřeboval bych, aby SL se posunul vždy o 10 pips, ale až po tom, co svíce udělá těch 10 pips.
např. obchoduju EURUSD se stoploss 20+2 spread a chci, aby se stoploss posunul na 12 pokud trh půjde 10 pips mým směrem atd. tzn. začínat budu s
-22 SL, trh bude -2, chci říct posuň SL na -12 při trhu +8, potom posuň SL na -2 při trhu +18, potom posuň SL na +8 při trhu +28 atd atd. prostě posunuj skokově SL o deset při pohybu trhu o 10. myslím, že by to nemuselo být složité.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...