Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RadekDo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
> Nevíte někdo jak se naprogramuje v EA pro MT4 automatické zadávání Buylimit, Buystop, Selllimit, Sellstop dle počtu bodů od zadané hodnoty? Např: dej Buystop na hodnotu 1.3370 když se od hodnoty 1.3352 posune kurz o 10 bodů nahoru.

if (Ask>=1.3362 && OrdersTotal()==0) OrderSend(Symbol(), OP_BUYSTOP, Lots, 1.3370, Slip, 0, 0);

OrdersTotal()==0 testuje, že není žádný otevřený ani čekající příkaz. Jinak by se ti vkládaly limitní příkazystále a stále.

Ale pozor, musíš si zjistit, v jaké povolené minimální vzdálenosti od aktuální ceny můžeš dát limitní příkaz. Mají to určitě na svých stránkách, a "programově" to lze zjistit pomocí funkce MarketInfo().

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
prosím Vás pěkně nevěděl by někdo jestli by bylo možný nastavit v MT4 signalizaci přechodu MACD indikátoru nulovou osou? z +/- a z -/+ ? Mam představu, že pokud MACD projde nulou, tak by MT4 poslalo zvuk. signál na repráčky. Předem moc děkuju za informaci
a přeju všem dobré obchody

Link to comment
Sdílet pomocí služby

také bych se rád zeptal, jak se dá pevně nastavit zobrazování trendové analýzy na demu v MT4, jelikož když přepnu kl. F11 do druhého režimu, abych zobrazil info o účtu a pak zpětně opět přepnu na graf, tak mi trendová analýza zmizí. Mám na mysli TA jakožto Nástroj MT4 (Pohled/Nástroje/Trendová analýza). Nedá se TA na grafu nějak fixně nastavit? Nebo je to dáno tím, že jsem na demo accountu?
Předem moc děkuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.

Mám dotaz a zároveň prosbu.

Keď zadávam buy-stop, alebo sell-stop tak musím zadávať číslo aby to bolo povedzme 10 pips od aktuálnej ceny.

Chcem sa opýtať, ako sa dá urobiť, aby som to mohol zadávať v pips.
Že by som niekde napísal povedzme 10 pips a pri zadaní buy-stop, alebo sell-stop mi túto objednávku
umiestnilo zadaných 10 pips od aktuálnej ceny.
Bolo by super, keby som v pips mohol nastaviť aj TP aj SL.
Proste nejak tak, ako keď je spustený obchod a v pips dokážete zadať TP a SL.
Podotýkam, že programovať neviem, ale za návod ako na to by som bol nesmierne vďačný.

Za radu vopred ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, chci se zeptat zda existuje nějaká možnost, jak docílit toho, že by se na jednom účtu duplikovali veškeré operace s obchody z jiného účtu. Oba účty jsou samozřejmě moje.

Jednalo by se o veškeré operace, od otevření obchodu, modifikace, posouvání SL a TP ale i zavírání obchodů. Všechny hodnoty obchodu by byli totožné (SL, TP) kromě výše lotu, to by bylo nějakým nastaveným koeficientem znásobeno.

Myslel jsem nějaké zasílání informací z jednoho obchodu do druhého, ale prakticky jsem to ještě nijak nezkoušel ani po tom nějak zvlášť nepátral.

Je nějaká taková možnost? Nenapadá Vás způsob jakým by se to dalo doprogramovat?

Děkuji všem :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...