Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hi all, mam dotaz ohlende myho EA. Co se tyce BACKTESTU EA funguje krasne a presne jak ma. Ovsem jakmile s nim chci obchodovat na DEMO uctu nebo REAL uctu. Muj EA proste nevstoupi do pozice. O. Platformu mam nastavenou spravne, dokonce mi to na demu udelalo jeden obchod (spravne vstoupilo i spravne vystoupilo) ale pak zas nic.
Nestalo se vam neco podobneho? Jinak muj EA je delanej pres online EA builder, nemuze to byt tim?
Diky za odpovedi ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych, potreboval by som poradit s mojim prvym EA. Je to prakticky EA z tejto stranky v casti Wiki-Metatrader, pricom som si tam dal poznamky aby som rozumel. Myslel som si ze postupujem dobre ale ked som to chcel backtestovat, tak mi to nahadzuje pochybne hodnoty. Ako mozem urobit stratu 138,07 ked mam TrailingStop nastaveny na 35? Preco ma drviva vacsina obchodov vysledok -2 ?

15673

15674

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhe o.k. ved tak to nejako aj chapem. Dosiahnem 35 pips v pozadovanom smere a upravi to stoploss. Ale kde zadam ten stoploss? musim to dat do programu alebo sa to nastavuje ako nejaky parameter priamo v metatraderi alebo ako externa premenna?
Ak sa v tom vyznas, chcel by som este vediet preco mi kopec obchodov uzavrie v strate -2? je to prave pre ten chybajuci SL?
dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No to si mi moc nepomoch:-) Neni to hovadina, pri BACKTESTINGU ten EA pracuje naprosto presne tak jak ma. Dokonce pracuje naprosto presne dycky kdyz preinstaluju MT4 platformu. Ovsem pri dalsim obchodu (spusteni MT4) uz zase neobchoduje, opravdu nikdo nevi, cim to muze byt? diky

juklonka Napsal:
-------------------------------------------------------
> podle mě vytvářet strategie přes online ea builder
> je hovadina, má to spoustu chyb. já se naučil
> základy a použil cody z mql4 stránek, které jsem
> pozměnil ke svým potřebám.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf ved ten priklad je z wiki financnika cast Metatrader..planoval som ho modifikovat. Naco tam vobec je taky program, ktory nefunguje a je zle naprogramovany? Ale ok, uz to neriesim, prisiel som poprosit o radu a odchadzam bez nej. Pritom navod som si preluskal,vlakna som precital, zaklady C++ mam, neprisiel som a nepovedal tak mi naprogramujte system, ktory zarobi 10 000 dolarov mesacne..hold kde nie je vola, tam nie je cesta. Pekny vecer vsetkym. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aha, odpovim si sam (kdyby nekdy nekdo mel nahodou stejny problem). Problem je v tom, ze jsem u ECN brookera (u Market Maker brookera EA funguje tak jak ma) a ten vzdy garantuje cenu vstupu/vystupu tzn. 0 slipage.
Muj EA je nastaveny na obchodovani po barech, nikoli na kazdy tick. Z toho vyplyva, ze kdyz muj EA chce vstoupit v jednu chvili do obchodu za nakou ˇˇcenuˇˇ nez se prikaz vyplni, cena se zmeni a brooker jiz nepovoli vstup, jelikoz EA po nem chce jinou cenu vstupu nez je realna. (to se stane v drtive vetsine pripadu) ..........snad sem to napsal srozumitlene:D
Otazkou ted zustava jak to opravit. Nastavit EA na each tick mode nechci/nemuzu........ tzn. prosim kodery o pomoc jak z toho ven:-)
rozirozi Napsal:
-------------------------------------------------------
> No to si mi moc nepomoch:-) Neni to hovadina, pri
> BACKTESTINGU ten EA pracuje naprosto presne tak
> jak ma. Dokonce pracuje naprosto presne dycky kdyz
> preinstaluju MT4 platformu. Ovsem pri dalsim
> obchodu (spusteni MT4) uz zase neobchoduje,
> opravdu nikdo nevi, cim to muze byt? diky
>
> juklonka Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > podle mě vytvářet strategie přes online ea
> builder
> > je hovadina, má to spoustu chyb. já se
> naučil
> > základy a použil cody z mql4 stránek, které
> jsem
> > pozměnil ke svým potřebám.
>
>
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...