Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
nevěděl by někdo, jak v MT4 aktivuju dolní lištu, ve které se mi zobrazuje aktuální stav účtu, otevřené pozice, margin apod?
Nastavoval jsem různé trhy pro různé timeframy, taky zkoumal tester strategií, když ale teď zapnu F11, tak mi jako okno odroluje "posune se" ale dole se nezobrazí margin, aktuální otevřené pozice, ani stav účtu.
Předem děkuju za radu, věřím že je to nějaká drobnost, kterou ne a ne a pořád nevidím.
přeju dobré obchody

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hojte vsichni. Mam jeden dotaz. Jak definuju predchozi bar nez na kterem se mi otevrel obchod?

Proste a jednoduse treba v hodinovem timeframe se mi otevre pozice BUY (napr.) v baru 18:00.
Ja ovsem potrebuju dat podminku na bar 17:00. (kdyz je takovy a makovy = tak udelej tohle..........atd.)
Vite nekdo kod na definovani predchoziho baru nez je bar na kterem se otevrela pozice? diky moc...... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> rozirozi
> je to bar s časem Time[1], např.

Time[1] to je to same jak Current + 1 ne? Ale to je mi k nicemu. Dejme tomu ze ted je cas treba uz 23:00 (tim padem Time[1] je 22:00) ovsem ja se v baru 23:00 potrebuju ridit podminkou z baru 17:00 protoze v 18:00 se mi otevrel obchod.

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> převeď si čas na shift pomocí iBarshift()


ok dik. Jeste jedna otazecka. Jaky je kod pro aktualni cenu (aktualniho ticku) Dejme tomu ze chci napr v 14:00 zapnout muj EA. A proste potrebuju dostat tu hodnotu ceny jaka je v 14:00 abych ji moch pouzit v EA. Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> podivné otázky....
> kod pro aktuální ask je Ask, pro aktuální bid je
> Bid.
> Když chceš ve 14h zaponout EA, dej všechny
> obchodní příkazy za if(Hour()>=14).
> Cena ve 14 hod. je např. iOpen(NULL,60,0), pokud
> je méně než 15h.

Tak tentokrat opravdu vrele dik. Kazdopadne nestal jsem se traderem minuly tyden a preci jenom neco malo uz mam zasebou. Ver mi, ze se neptam jen tak nazdar buh. ;) jeste jednou dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím programátorov na tomto fóre! V súčastnosti testujem AOS založený na stochastickom indikátore. Napadla ma taká myšlienka, či by bolo možné naprogramovať do automatu aj výtsup z obchodu na základe prekríženia kriviek indikátoru a nie len pomocou SL aleboTP.Prikladám obrázok z dnešnej noci . Bral som profit 30 bodov, ale ak by bol AOS upravený zisk by bol väčší. Prikladám obrázok. Zisk by bol v rozpetí žltých čiar. Ďakujem.

16239

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To hr62:
Samozřejmě že to je možné naprogramovat. Nechápu na co se vlastně ptáš, a proč nám ukazuješ screen, pokud by si nám chtěl ukázat ten obchod, tak MT4 umí obchody zobrazovat na grafech, stačí jenom na něj kliknout v historii a přetáhnout ho do grafu.

Já osobně ale takovým to AOSům moc nevěřím, zajímá mě jaké máš od svého AOS očekávání. Máš nějaký backtest ? (MT4 umí automatizovaný backtest).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...