Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, prosim nemáte někdo nějaké pdfka nebo odkaz kde bych se mohl dozvědět jak vepsat do EA že v případě ztráty má příští obchod být ve větším objemu ? Bohužel nevím vůbec jak to napsat a ani nemužu najít žádné EA kde bych to mohl okoukat :) Našel jsem jedině ea s martingale ale tam to bylo vždy napsáno tak že se má vynásobit ten předchozí objem. Já bych potřeboval konkrétně třeba že chci 1 lot pak 1,5 lotu atd třeba 10 různých objemů a v případě zisku že by se to vrátilo zpět :). Doufám že to je srozumitelný a děkuju za případnou radu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery,

jsem nováček a rád bych zde získal pomoc od zkušenějších ..... Jelikož plánuji a backtestuji svou strategii na denních grafech v MT4, potřeboval bych sehnat mail alert, který mailem upozorovní na protnutí 0 na denním grafu a to u indikátoru CCI . V tomto vlákně jsem našel alert , který řeší upozornění při protnutí 100 a -100 hranice.

Pokud se najde nějaká dobrá duše , která by mě poskytla link na nějaké vlákno byl bych rád.

Díky Předem .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxchild: Ahoj, na takuto strategiu by som si daval pozor, nic nehovori ze ked si zazil stratu ze dalsi obchod by mal vacsiu ziskovost.. alebo ano ? ak myslis ze ano najskorej sa uisti...

v mql4 kode si najdi prikaz orderSend .. treti parameter predstavuje objem, ..
na to aby si vedel ci bol posledny obchod ziskovy alebo nie by si mohol testovat zmeny uctu, myslim ze je to funkcia AccountBalance( ) .. stale si budes pamatat poslednu hodnotu a pri zmene budes vediet ci to bol zisk alebo nie (co si niekam ulozis tu informaciu..)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

toramo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny tradery,
>
> jsem nováček a rád bych zde získal pomoc od
> zkušenějších ..... Jelikož plánuji a backtestuji
> svou strategii na denních grafech v MT4,
> potřeboval bych sehnat mail alert, který mailem
> upozorovní na protnutí 0 na denním grafu a to u
> indikátoru CCI . V tomto vlákně jsem našel alert ,
> který řeší upozornění při protnutí 100 a -100
> hranice.
>
> Pokud se najde nějaká dobrá duše , která by mě
> poskytla link na nějaké vlákno byl bych rád.
>
> Díky Předem .
Což upravit, ten alert který tu je ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak si vyedituj to mq4 toho ukazatele a místo 100 tam dej 0 a je to

toramo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny tradery,
>
> jsem nováček a rád bych zde získal pomoc od
> zkušenějších ..... Jelikož plánuji a backtestuji
> svou strategii na denních grafech v MT4,
> potřeboval bych sehnat mail alert, který mailem
> upozorovní na protnutí 0 na denním grafu a to u
> indikátoru CCI . V tomto vlákně jsem našel alert ,
> který řeší upozornění při protnutí 100 a -100
> hranice.
>
> Pokud se najde nějaká dobrá duše , která by mě
> poskytla link na nějaké vlákno byl bych rád.
>
> Díky Předem .


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj vsem. Pro mene zkusene tu mam kod (kdo by mel zajem) ktery umozny otevrit max. jednu pozici za bar.
ZDE:

Up at the top where you declare your veriables put:


static bool ITradedOnThisBar;


then where you send your order put:


if(your critera && ITradedOnThisBar!=Bars)
{
ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,... );
ITradedOnThisBar = Bars;
}

A pro vice zkusene mam otazecku. Potrebuju udelat prave to same, akorat ze ne u jednoho baru, ale u celyho dne. Tzn. povolit v EA maximalne jednu pozici za den. Napr: otevre se mi pozice v 8:30, zavre v 14:30. Pote az do konce dne uz neumoznit otevrit dalsi pozici. Dik. (pls o kod)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> Změň toto
>
> if(your critera &&
> ITradedOnThisBar!=Day())
> {
> ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,... );
> ITradedOnThisBar = Day;
> }
>
> Pokud budeš chtít něco programovat, chca nechca u
> toho bude nutno trochu přemýšlet.
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 03.08.
> 20:08 uživatelem Volf.


:) vis kolik casu mi zabere premysleni nad FOREXEM? Uz sem tomu venoval tolik casu, ze bych z toho moch pomalu sestavit ROK :D (no to prehanim :D) navic ja programator nejsem. Tak presne nevim co a jak. jinak dik ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste jedna otazecka jestli by nekdo nevedel. Tyka se TRAILING STOPU. (posuvny stoploss).
Dokazu nastavit trailing-stop tak, ze napr. kdyz cena vyletli +10pips od otevreni (TS nastaven na 10 pips) tak se stoploss posune presne na uroven otevreni ceny a pote se automaticky posouva 10 pips za aktualni cenou.

Da se nejak naprogramovat trailing stop tak, ze kdyz bude cena napr +20pips (od otevreni) tak se stoploss rovnou posune na hodnotu +10pips (od ceny otevreni) a pote bude dal stinovat cenu 10 pipsu za ni.
(tzn. nebude vzdycky zacinat na cene otevreni)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, chtěl bych poprosit o pomoc. I po prostudovani pdf-ek z wiki a s AJ to taky neni tak žhavý a bohužel z cizích stránek jsem to taky nevyčetl. Mám indicator který mi ukazuje značku když je čas ke vstupu (viz. obr.) A já chci jednoduchou věc, aby v případě této šipky EA prodával. Pokud jsem to pochopil dobře tak příkaz který tam dává tu značku je toto : tmBuffer[i] = iCustom(NULL,timeFrame,IndicatorFileName,"calculateTma",HalfLength,Price,BandsDeviations,0,shift1); upBuffer[i] = iCustom(NULL,timeFrame,IndicatorFileName,"calculateTma",HalfLength,Price,BandsDeviations,1,shift1); dnBuffer[i] = iCustom(NULL,timeFrame,IndicatorFileName,"calculateTma",HalfLength,Price,BandsDeviations,2,shift1); upArrow[i] = EMPTY_VALUE; dnArrow[i] = EMPTY_VALUE; if (High[i+1]>upBuffer[i+1] && Close[i+1]>Open[i+1] && Close[i]Open[i]) dnArrow[i] = High[i]-iATR(NULL,0,20,i); konkrétně dva poslední řádky, snad se nepletu. A já potřebuju příkaz : int ticket = OrderSend(Symbol(), OP_SELL, 0.1, Ask, 0, Ask + 30 * Point, 0, NULL, 0, 0, CLR_NONE); abych otevřel short za market s 30 pips SL. Já potřebuju udělat podmínku, že když je šipka nahoře má se prodat ( hádak bych že podmínky pomocí if ), ale nemam vůbec ponětí jak tu podmínku z tohoto udělat a samozřejmě to chci udělat i opačně, ale prostě vubec nevim jak tam nacpat tu podmínku :( můžete mi někdo prosím poradit ? kdyžtak mužu ten indicator poslat.

16902

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...