Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

tak som ten kod upravil,ale stale mi to nezatvara pozicie,poradite?

if( Ask > shortEma && UpTrend > 0 && Ask >= UpTrend )
{
ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,1,Ask,3,0,Ask+TakeProfit*Point,"moj prvy obchod",12345,0,Green);
if(ticket>0)
return(0);
}

=

=

if(Bid 0 && Bid {
ticket=OrderSend(Symbol(),OP_SELL,1,Bid,3,0,Ask-TakeProfit*Point,"moj prvy obchod",1234,0,Red);
if(ticket>0)

=

=

=

=
for(cnt=0;cnt {
OrderSelect(cnt, SELECT_BY_POS, MODE_TRADES);

if(OrderType()==OP_BUY)

{
if(Bid {
OrderClose(OrderTicket(),OrderLots(),Bid,3,Violet);

return(0); }


diiik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

diky Volfe,
to som skusal ale vobec nenapisalo hlasku o uzatvarani nejakeho obchodu.
takze ta podmienka nebola splnena,o com pochybujem,alebo sa k tej podmienke ani nedostal.
ale myslim ze ta podmienka je stanovena spravne nie?

for(cnt=0;cnt {
OrderSelect(cnt, SELECT_BY_POS, MODE_TRADES);

if(OrderType()==OP_BUY)

{
if(Bid {
OrderClose(OrderTicket(),OrderLots(),Bid,3,Violet);
Print ("zatvorene");
Print (GetLastError());

return(0); }


uz vobec nerozumiem,kde by mohla byt chyba,ani vypis o zatvorenom obchode ("zatvorene"),ani error vo vypise.
vyzera tot ak akoby ten kod nevedel najst ziadny otvoreny Buy a pritom ich je tam mnoho.
dakujem za kazdu radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj, zrovna řeším svůj první EA a narazil jsem na problém, potřeboval bych omezit počet obchodů na jeden za hodinu na každém páru. Poradil by mi někdo?

Když jsem to dělal porovnáváním hodiny minulého obchodu a nového obchodu, hromada příkazů se neprovedla a systém je právě možná proto prodělečný.

I tak to ale vypadá dost slibně, pokud to rozchodím, dám systém k dispozici :)

Předem dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj mozno by si si mal urobit nejaku novu globalnu prememnnu do ktorej das na zaciatku nejaky stary datum a potom zakazdym pri novom obchode nastavis tu hodnotu aj na aktualny cas .. potom porovnavaj nie len hodinu ale aj den radsej.. ..asi to bude trochu tazsie implementovat nez to tu precitat ale snad ti to pojde..

inak zakazdym mi taketo obmedzenie pride odveci... radsej by si mal filtrovat podla niecoho.. ak nic lepsie nemas tak mozno podla uspesnosti hodin v dni alebo dni v tyzdni.. vzdy sa nieco najde (lepsie ako podla poctu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Globální proměnnou jsem si udělal a před zadáním příkazu kontroluju, jestli je hodina stejná, nechová se to ale moc podle předpokladů. Jednou to vynechá obchod v 11, jednou ve 20, prostě to asi porovnávám špatně. Celou strategii jsem pojal jako "nastoupení do rozjetého vlaku" podle indikátoru MFI od Billa Williamse. Problém je v tom, že [bold]potřebuju obchodovat jen jednou za svíčku[/bold] (v mém případě za hodinu). Pokud je signál falešný, obchod skončí na SL, to je v pořádku, ale při dalším ticku na té samé svíčce se otevře další obchod, který je logicky zase ztrátový. Pro ilustraci přikládám obrázek.

16576

Link to comment
Sdílet pomocí služby

globalni promenou definuj mimo funkci start() takto ....
datetime dtLastTime;

pote ve start()
si dej podminku

if(dtLastTime //zdes budou podminky pro posilani obj
if(neco=neco2) OrderSend(....) ;

//nakonec je treba glob. promenou naplnit aktualnim casem open svice
dtLastTime = Time[0];
}


EA musi bezet na H1 pokud bezi na jinem TF (mensim) misto TIME[] pouzij iTime[] pro H1

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
poradi mi prosim niekto,ako mam upravit trailingstop aby mi nemodifikoval stopku po kazdom jedinom ticku?
extern double TrailingStop=35.0;


if(TrailingStop>0)
{ if((OrderOpenPrice()-Ask)>(Point*TrailingStop))
{
if((OrderStopLoss()>(Ask+Point*TrailingStop)) ||(OrderStopLoss()==0))
{
OrderModify(OrderTicket(),OrderOpenPrice(),Ask+Point*TrailingStop,OrderTakeProfit(),0,Red);

return(0);

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...