Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Aby to nevypadalo že nad tim nebádám :D tak bych to napsal nějak takto a druhou podminky bych měl dát pod to jako else ( druha možnost ) ?

if (High[i+1]>upBuffer[i+1] && Close[i+1]>Open[i+1] && Close[i] {
OrderSend(Symbol(), OP_SELL, 0.1, Ask, 0, Ask + 30 * Point, 0, NULL, 0, 0, CLR_NONE);
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nebo takhle ale nevim kam musim vložit ten indicator do toho EA jestli před start nebo do té funkce nebo se to dá spojit nějak z venči :(

int start()

if (High[i+1]>upBuffer[i+1] && Close[i+1]>Open[i+1] && Close[i] {
OrderSend(Symbol(), OP_SELL, 0.1, Ask, 0, Ask + 30 * Point, 0, NULL, 0, 0, CLR_NONE);
}
//-----------------------------------------------------------------------
if (Low[i+1]Open[i]) dnArrow[i] = High[i]-iATR(NULL,0,20,i)
{
OrderSend(Symbol(), OP_BUY, 0.1, Ask, 0, Ask - 30 * Point, 0, NULL, 0, 0, CLR_NONE);
}
return;
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
potřebuji poradit a pomoct. Potřebuji AOS, který od zapnutí při určité hodnotě kurzu umístí buystop a sellstop o předem danou hodnotu (např. když se kurz posune o 20 bodů nahoru od počátečního bodu zapnutí aktivuj buystop a zároveň když by nešel nahoru, ale dolů např. o 30 dolů ať se aktivuje sellstop příkaz). Dále potřebuji aby při změně kurzu např o těch 20 se změnila hodnota určité pomocné proměnné (třeba C) ze základní hodnoty např(1) na hodnotu (např. 4). Velice byste mi pomohli, kdyby někdo věděl jak na to. Budu rád, když mi někdo pomůže v četně těch nezbytných úvodních řádků programu i ukončovacích - zkrátka aby byl ten program spustitelný.

Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám oscilátor, který má části 1 křivky vykreslený červenou ,žlutou, nebo zelenou barvou. Barva odpovídá tomu, zda jít long, short či být mimo trh. Přidávám tento oscilátor přidat do své strategie ( double OldOscilator88 = iCustom(Symbol(), NULL, "VP-Oscilator", 7, 0, 0, 1); pro každý z bufferů), ale vůbec se mi nedaří přijít na to, jak vzhledem k použití 3 bufferů rozpoznat, jaká je právě aktuální barva. Můžete mě prosím nakopnout, jak na to? Díky

16949

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenomže já ani nevím, jakou kombinaci má ten žlutý. Se 3 Buffery na 1 indikátor jsem se ještě nesetkal (Metatrader se teprve učím) Nechal jsem si vypisovat hodnoty 3 bufferů, ale žádnou logiku v tom nevidím. Asi se to nějak přepíná tím, že se do jednoho bufferu dá EMPTY_VALUE, ale když jsem si vypisoval hodnoty všech proměnných v jednu chvíli, tak různé barvy měly stejné kombinace. Tak si s tím lámu hlavu už týden. Žlutou barvu má indikátor když jde na grafu do kopce i z kopce, takže jen nějakým jednoduchým porovnáváním to asi nepůjde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...