Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

Mam prosbicku. Nevedel by tu nekdo programovy kod pro toto: Po ziskovem obchodu vstup do pozice (az se splni podminky pro vstup) s (napr. 1 lot), po ztratovem obchodu vstup do pozice (az se splni podminky pro vstup) s napr. 0.6 loty. Proste jak udelat aby se menily loty podle posledniho obchodu (ztratovy, ziskovy) diky moc :) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Harry001,
moc nepopisuješ, jak by jsi si představoval to omezení, tak se na to špatně reaguje. Zkus si přidat do kódu funkci PocetOtevrenychPrikazuNaTitul. Ta vrací, kolik máš otevřených příkazů na daný titul. Dá se volat 2 způsoby:
Způsob a - bez parametru: int pocet = PocetOtevrenychPrikazuNaTitul(); V tomto případě to kontroluje titul, který máš v okně.
Způsob b - s parametrem názvu titulu: int pocet = PocetOtevrenychPrikazuNaTitul("EURUSD"); V tomto případě to kontroluje titul EURUSD;

int PocetOtevrenychPrikazuNaTitul(string Symb=Symbol())
{
int TotalSymbolOreders=0; // Amount of orders

for(int i=1; i>=OrdersTotal(); i++) // Loop through orders
{
if (OrderSelect(i-1,SELECT_BY_POS)==true && OrderSymbol()==Symb) // If there is the next one
{ // Analyzing orders:
TotalSymbolOreders++; // Counter of market orders
}
}

return(TotalSymbolOreders);
}


// Použití:
if(PocetOtevrenychPrikazuNaTitul() = 0)
{
// nemáme žádné otevřené příkazy na titul, můžeme otevřít obchod
// sem vlož kód pro otevření obchodu
}
else
{
// máme otevřenou pozici, proto ji nebudeme zvyšovat. Nebudeme dělat nic
}

Píšu to z hlavy, bez možnosti ověření v MT takže to máš bez záruky. Vyzkoušej si to před ostrým použitím.

Laďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rozirozi Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mam prosbicku. Nevedel by tu nekdo programovy kod
> pro toto: Po ziskovem obchodu vstup do pozice (az
> se splni podminky pro vstup) s (napr. 1 lot), po
> ztratovem obchodu vstup do pozice (az se splni
> podminky pro vstup) s napr. 0.6 loty. Proste jak
> udelat aby se menily loty podle posledniho obchodu
> (ztratovy, ziskovy) diky moc


Vazne nikdo nevi? :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hr62 Napsal: ------------------------------------------------------- > To rozirozi > Myslím, že niečo podobné rieši EA The Master mind, > zakladná verzia. Otestuj to a uvidíš,či je to > to,čo hťadáš. Nájdeš ho na predchádzajúcej > stránke. To mi bohuzel nepomohlo, ale za to jsem ziskal programovy kod pro to. tady je: double lots; datetime lastClose; for(int pos=0; pos lastClose // not yet processed, && OrderMagicNumber() == magic.number // my magic number && OrderSymbol() == Symbol() // and my pair. && OrderType() 17167

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
poradi mi prosim niekto?
potrebujem dostat zvukovy signal vzdy ked predchadzajuca sviecka (2) zatvori pod EMA=x a nasledujuca sviecka (1) zatvori nad ema,signal pre long.Zvukove signaly aj vsetko je naprogramovane,ale nezda sa mi podmienka:

if (( Close[2] >= Close[1]) && (Close[2] >= x) && (Close[1] { PlaySound("alert.wav");

je to podmienka pre sell, pipa vzdy ked ma,ale nerozumiem,preco nezapipa v pripade ked sviecka 2 je medvedia s close pod EMA a sviecka jedna bycia s close nad EMA.Toto je jediny pripad ked ma to neupozorni,viete niekto poradit preco nie?dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jozino23:

vykašlat ne, on Ti to sem třeba někdo chytřejší hodí, ale alespoň si snad zjistil, že cena skáče po krocích (a mohou být i mílové např. jako při slipu velký skok) ale Ema se počítá s přesností na "double" pidibod takže chyba je už v zadání neboť se Ti do hodnoty kroku jen tak netrefí a naopak krok se netrefí do Emy což sis už snad odzkoušel - buď je často "před" nebo "za" i když projde cena zkrz (cross). (A to se ještě Ema po tom kroku znova přepočítá a může se uhnout nebo-li porovnávat Emu předchozí či novou?).

Takže místo rovnítka tam budeš muset buď určit nějakou oblast do které se vždy trefí alespoň jeden nejbližší krok ale také i zjišťovat její překročení.
Nebo pokud jde opravdu jen o přesnou trefu a křížení Tě nezajímá pak v případě rovnítka tu Emu alespoň vhodně zaokrouhlit čili přiřadit tomu kroku co je nejblíž. (Zkus si udělat kruh a elipsu na klávesách počítače).

Dál by sis měl ještě rozmyslet zda-li Bid, Ask či v případě existence Last a to jak u místa kde necháváš počítat Emu tak u místa kde s čím ji porovnáváš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.Nevím kam tento dotaz. Dal jsem ho do jiného vlakna ale zavřelo se Neví někdo, nebo mne prosím naveďte jestli je nějaký indikátor co mi může ukazovat počet pips od otevírací ceny? Eventuelně s možností nastavení hodnoty k dosažení určitych bodů od otevření třeba upozorní nebo se zbarví svice jinak? Díky za navedení


:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...