Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Otázky a odpovědi ohledně přechodu Russellu 2000 (ER2) z Chicaga do New Yorku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 136
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TO: Veronika22 a ostatním co obchodují mini-Russell2000 pomocí BT

dnes jsem dostal od podpory BT zprávu o nové verzi BT (ver. Bracket Trader 07.0130a47 with API 9.4x - je už na webu) po stažení a instalaci lze nastavit kontrakt RUT, burzu NYBOT, tick 0,1 a Point Value 100.
V tomto nastavení lze obchodovat kontrakty RUT/TF. Jenom mi není jasné jak to, že BT v tomto nastavení bere kontrakty RUT/FT (mini Russell 2000) a nebere RUT/TO (plný Russell 2000). Asi se jedná o nějaké vnitřní nastavení BT. Zatím jsem to s chlapci z podpory BT nekonzultoval.

PS: je potřeba mít nainstalované poslední API od IB

Hodně úspěchů při obchodování R2K (dnes krásný downtrend)

Štěpán

připojuji zprávu z BT:

Hi Stepan,
Upgrade to the a47 version - www.bracket-trader.com/cgi-bin/downloader/dl.pl?id=070130a47_94x.exe
Then, add the RUT symbol -
www.bracket-trader.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2213

Larry

for unregistered users, click Reset to Default Symbols (under the Tools menu) after installing the new version

for registered users, click Add New Symbols (under the Tools menu) and enter a new symbol -

symbol RUT
exchange NYBOT
tick increment 0.1
point value 100

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Supr clanek! Cetl jsem tuhle diskuzi a jak sem jiz malo chodim zase me prekvapilo hodne spekulaci od niceho k nicemu...Spolehat se na to co tu chytre radi rekl Franta Oprsalek je trosku kratkozrake...Jsou hadam pouze dva presne zdroje. Vas broker a druhy je stranka burzy - www.theice.com/russell_indexes.jhtml

Zeptejte se vaseho brokera jak to udelal Tomas a kazdy kdo se zajima o sve penize...

Hodne stesti v trejdeni a prosim nekazte tyhle inspirativni stranky nekonecnymi hloupymi dotazy!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: danek

Používám plnou verzi BT. Spíš se asi nepředpokládá, že by někdo obchodoval plný R2K pomocí BT, nebo na to autoři nemysleli anebo....
Jde hlavně o to aby při obchodování symbolu RUT (zadaného v BT) byl tento symbol správně navázaný na RUT/TF v TWS a ne na RUT/TO. Zatím natvrdo platí RUT v BT = RUT/TF v TWS.

Štěpán :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Veronika22:

no to právě asi záleží na tom, jak se ty trhy vyvinou, kde budou větší objemy obchodů, tzn. větší volume, který trh bude podobnější "původnímu" ER2 a který bude mít čistější pohyby...
Co jsem včera zaregistroval na chatu, tak ten midcap400 prý vypadá docela nadějně. Ale myslím že na rozhodování se je ještě času dost

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...