Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Otázky a odpovědi ohledně přechodu Russellu 2000 (ER2) z Chicaga do New Yorku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 136
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DÚLEŽITÉ - zde poslední info od Martina Lembáka:

...jenom pripomenuti, ze zitra ve ctvrtek 11.9. rolujeme indexy do prosince. Take, prechazi se na prosincovy mini Russell na ICE a POZOR v soucasne dobe burza nepodporuje STOP prikazy, jen STOP WITH LIMIT -- proto je dobre zkontrolovat, jak tuto situaci resi ten ktery broker. U stop limitu se napr. da zadat stop na mini Rusell: Sell 1 TFZ8 @ 710.00 stop 708.00 limit -- kdyz se zasahne stop aktivuje se tak limitni prikaz (namisto MKT jako u cisteho stopu)...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

uz som to vyriesil,
samozrejme focus - rana piamo do focusu :), bolo petrebne si to povolit za 1 $ v account managemente,
v kazdom pripade dik za pomoc,
momentalne sa mordujem s BT a s API, kde sa mi BT stazuje, ze nemam nainstalovanu spravnu API verziu, uz som to niekolko krat preinstaloval zo vsetkych stran, prechadzam od Tsimu na BT, API mam v IB povolene
idem prestudovat diskusie okolo BT, mozno niekto riesil podobnu situaciu
dik
pikey

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: Charles,
u mne to vypadá taky dnes v pořádku, sleduji i zahraniční diskusní skupiny a všichni se shodují, že dnes 11.9.2008 zatím OK, jinak na můj požadavek do IB ticho po pěšině. Tak snad to bude OK.

TO: Tomáš,
informace od Martina Lembáka mi připadá nepřesná, na stránkách burzy ICE jsem našel dokumenty:
- Guidance - Introduction of Stop Limit Order functionality
- New version of ICE trading platform, and associated changes to Stop Orders
- ICE Futures U.S. to Implement “Stop Orders With Protection” on ICE Electronic Trading Platform
- Stop Limit Orders for ICE Futures U.S. Products FAQ
- ICE Tips Stop Orders with Protection for Futures Only

ze kterých vyplývá, že burza ICE podporuje STOP příkazy STOP a STOP Limit, přitom STOP je implementován jako Stop with protection s ochranným pásmem NCR (no cancelation range - aktuálně nastaveno pro R2K na 4 body).
Mohl bych ty dokumenty uploadnout do diskuze ať to nemusíte hledat, ale nevím jak.

Štěpán

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim Tomasi,

ja jsem dnes obchodoval jeste na Globexu ER2 - Vol 1600 a mel jsem docela uspesny den,bezny pocet vstupu,par hezkych swingu, bezne volume, o neco vyssi volatilita /ATR-10/ cca 2.5 Reaguji proto, ze jsem roloval az nyni /21.45/ na novy ER2 na NYBOT a prubeh byl opravdu bidny.
Jinak musim vyzvednout DAX - obchoduji sice kratce, ale prubeh je velice stabilni, trh swinguje a likvidita je bez problemu. Skoro se me zda ze se obchoduje DAX lepe nez ER2.
Urcite nebudu nyni obchodovat nejaky cas ER2, ale moc me to nevadi nahradim jej DAXem.

mejte se focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...