Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Otázky a odpovědi ohledně přechodu Russellu 2000 (ER2) z Chicaga do New Yorku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 136
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Stepan:
jiz mi odepsali z IB ohledne tech problemu s daty. Odpoved byla ve smyslu "Nejsme si vedomi zadnych problemu, zadny jiny klient IB nas na to neupozornil. Kontaktujte dodavatele Sierra chart."

V patek 12.9. byla data take OK jako predesly den. Osobne verim, ze to jiz bude v poradku a dale po to patrat nebudu.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V pátek se nám volume na začátku dne už trochu zvýšilo, chvílemi dokonce 2x oproti čtvrtku. To je dobré znamení, uvidíme, co přinese příští týden, ale věřím, že by poměrně rychle mohl být Russell zase bez problému obchodovatelný. Příští týden si ještě dávám od tradingu pohov a budu jen pozorovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

je zde nekdo kdo obchoduje na TSIM+ /verze 2.4.0/ a zadava pres nej prikazy do TWS /IB/? ja jsem v nastaveni Edit symbols zkusil snad vsechny moznosti a stale nemam data z nove obchodovaneho TF z NYBOT. V Siera Chart se me data nacitaji bez problemu ale TSIM je hluchy - muze me nekdo prosim poradit?

Symbol - TF
Type- FUT
Expiry - 200812
Exchange - NYBOT

ostatni stejne jako u stareho ER2

diky za info Focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, po všech těch zmatcích co panují kolem změny symbolu a přechodu na ICE.. Mám tu smůlu, že zrovna teď bych chtěl začít papírově obhodovat, mám simulovaný účet u IB. Mohl by mi, prosím, někdo poradit, systematicky, co udělat, aby mi šel zobrazit v Sieře prosincový kontrakt a fungoval i BT (mám verzi free). Díky moc, jelikož začínám, nemám ještě zkušenosti s papírovým obchodováním a propojení programů je pro mě hrůza..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...