Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Otázky a odpovědi ohledně přechodu Russellu 2000 (ER2) z Chicaga do New Yorku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 136
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj EvaZV:

Děkuji. BT mám registrovaný. Musíš si stáhnout poslední verzi BT a z IB stáhnout a nainstalovat poslední verzi API. Pak v BT v menu Tools klikneš na Add new symbols. Zde zaškrtneš Security Type: FUT; Symbol: RUT; Exchange: vybereš NYBOT; Tick Increment: vybereš 0,1; Poin Value: vybereš 100. Nevím jak se vkládá nový symbol u neregistrované verze, ale na četu jsem našel, že v menu Tools klikneš na Reset to Default Symbols. V hlavním okně BT pak v kolonce Symbol najdeš RUT a Expiry zadáš 200812 a je to. Samozřejmě musíš mít v TWS také symbol RUT prosinec 2008.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já si stáhnula nejnovější -bracket a všechno funguje jak má.

ale mám jinou záhadu. dnes jsem si teprve koupila data a je mi divý že se mi do sierry nestáhla žádná historie trhu :o( - kdo vlastně poskytuje historii zdarma? brookr nebo daná burza?
takže za dnešek mám načteno pár svíček a indikátor se mi teprve začíná vykreslovat :o(

a ještě je mi záhadou v IB platformě - v live platformě jsem zadala RUT a pak zmáčkla Subscribe a zaplatila si data a naběhly mi informace do kolonek v platformě
ale v sim platformě jsem napsala RUT a pak naběhlo okénko Subscibe ale když to zmáčknu tak jsem manageaccount sim účtu a tam není co kde zaškrtnou a tak mě to furt nechce pustit k žádným udajům ani do kolonek v platformě :o(

neměl taky někdo problém se sim účtem u IB?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...