Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Think or Swim


michaliero

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 225
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nedávno jsem ze zvědavosti zkoušel registraci a proti české republice již nebylo námitek. Byl to pěkný sen, nebo už je to i pro čechy? Ovšem $9.99 + $0.75 per contract u opcí je ve srovnání s IB stále o 10$ více. Má třeba TOS v reálu lepší plnění než IB? To by mohlo vyrovnat ten 10USD rozdíl. Pokud někdo točí hromadu kalendářů týdně, pak se tomu jen usměje. Jedu real na IB, ale pro opce bych se možná nechal zlákat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,
Mám účet u Thinkorswim,spravovaný "Ameritrade"
po několika letech jsem se dopracoval k tomu, abych mohl vyzvednout díl z vydělané částky zpět.
Při vyplňování "withdrawal form" je bezpodmínečně požadován oficielní účel výběru,"purpose of wire"který neumím
definovat. Prosím o nápovědu pokud má někdo zkušenost.
Vlada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď,
ale připadá mi velmi jednochá, protože ve vysvětlení k formuláři je napsáno že to potřebují
"in order to comply with the US Patriot Act", na Pay Pal jsem našel vysvětlení od bank of India že se uvádí kod P0701 "Financial servis", nevím jestli je to kvůli daním,nebo kvůli obraně před převodem špinavých peněz,v každém případě to zkusím vyplnit.
V.Houda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Odpoved na otazku jestli jde zalozit ucet z CR: Thank you for reaching out to us. Unfortunately, due to the Czech Republic's rules and regulations, TD Ameritrade is prohibited from doing business inside the country. The exemption would be if you have a documented social security number or ITIN. I apologize for the inconvenience.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Tome,

uplne nerozumim Tve urputne obave o spamovani. Mam totiz jiny nazor. Zaprve aktualne v reg.formulari plne verze je Czech republic uvedeno a pokracovat dale az do posledniho kroku. Osobne se domnivam, ze cim vice pozadavku na oddeleni, ktere ma registrace na starosti, tak tim lepe. Lepe proto, protoze uvidi, ze je o zalozeni uctu zajem. A za druhe mozna lepe take proto, ze se alepson TD Ameritrade dozvi, ze v CR je neco jako novy obcansky zakon a mozna si nechaji zpracovat novou pravni analyzu a treba se moznosti zalozeni ostreho uctu dockame. (pro 3 potencionalni klienty ji asi delat nebudou ... )

Otazka na vsechny, kteri pouzivaji TOS paper account. Mel jsem asi 4 paper ucty (po tech x dnech jsem musel delat vzdy novej). Posledni novej jsem uspesne zalozil, ale ani po 10ti pokusech odinstalace a ruznych postupu nove instalace TOS se nedostanu pres obrazovku, kde dela automaticky update. Cisteni registru, odinstalace, smazani vsech TOS adresaru, vse jsem jiz zkousel.

Jinak opce se snazim jet pres IB, ale proti TOS to je opravdu desne, mozna jen nevim jak si v IB prepnout nejake vice vyhovujici opcni prostredi.....

Diky za radu a pekny den.
Vojta :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vojtechalex:
Naopak, ČR je vyřazena z důvodu kombinace dvou důvodů:
1. Přílišná zátěž supportu - lidi nerozumí anglicky, ptají se na něco, co je výslovně na webu uvedeno, ...
2. Minimální generovaného příjmu - nízké vklady, minimální počty obchodů, zatěžování serverů...

Je to ze strany TD Ameritrade čistě obchodní rozhodnutí.

Jinak jestli ti zlobí automatický update, tak si nainstaluj poslední verzi Javy. Upravovali TOS pro kompatibilitu s poslední verzi Java, tak to na starších verzích zlobí, případně nejde vůbec platforma nahodit.

T.S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. S naběhnutím TOS mám občas problém taky. Když se update nechce rozběhnout, restartuju PC a zkusím znova. Když to nepomůže, dám si pauzu a zkusím to tak za hodinku. Zatím se mi to vždy nakonec samo od sebe (bez reinstalace WIN, TOS nebo Javy) rozběhlo. Jelikož mám TOS taky jen demo, tak mi to tolik nevadí a ani jsem nekontaktoval helpdesk. Vysvětluju si to sám pro sebe tak (možná blbě), že je možná zrovna plně zatížený TOS server, takže požadavky demařů stojí někde na konci fronty.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...