Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Think or Swim


michaliero

Doporučené příspěvky

Nean:
Jde o to, že do expirace je kratší čas a časová hodnota mizí rychleji. A v případě, že by se opce dostala do peněz a v listopadu bych dostal březnový futures, mám tři měsíce na to s tím něco udělat.
Vypsal jsem i jednu březnovou opci, rád bych ale měl i něco s kratší expirací. Mohu to vypsat i bez TOSu, ten ale poskytuje přehledný cenový vývoj (reálné obchody versus teoretická hodnota opce), a hlavně tam vidím aktuální bid/ask. To v žádném SW, který používám, nemám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 225
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

paja1:
Předem děkuji za pomoc, ale začnu trochu zeširoka.
Chtěl jsem se přihlásit na kurz Jak obchodujeme opce I.
Když jsem si chtěl nainstalovat TOS, který je požadován na kurz a ve kterém se obchoduje přednášená strategie, tak jsem zjistil, že Ameritrade nezakládá účty v ČR. Takže i když si TOS nějak nainstaluji a "vyhodím" peníze za kurz, tak potom později nemůžu začít legálně v TOS obchodovat. Takže teď řeším dilema, zda se do toho vůbec pouštět.
Co si myslíš ty? Máš nějakou zkušenost s kurzem od Finančníka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pavel70:
Máš pravdu, že Ameritrade nezakládá účty rezidentům z vybraných zemí, mezi než patří i ČR. Pokud se nehodláš přestěhovat, nemůžeš použít TOS jako obchodní platformu. Ale někteří lidé používají TOS jen jako analytický prostředek a vlastní pokyny odesílají z jiné platformy. Zkušenosti s opčními ani jinými kurzy Finančníka nemám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TOS sa nedá požiť ako obchodná platforma ale len ako analytická platforma....v TOS sa zaregistruj ako občan trebárs Poľska...
Obchodovanie samotné prebieha potom z platformy toho brookera ktorého si si vybral. (IB...atď) Opčné semináre vo Finančníkovi sú dobré, mám skúsenosti z 1. aj 2. seminárom. Teraz na jeseň dvojku neotvárajú. Opcie sú výborné aj v tejto hektickej dobe a dá sa pekne zhodnotiť účet. Je ale isté že neutrálne stratégie ktoré sa vyučujú z 90% sú teraz dosť riskantné (trh silne trenduje) smerovým stratégiám je venované minimum. Ale to zobchodovanie volatility na opciách je nádherná vec. Takže chce to opatrnosť a cvik. Nezabúdaj že TOS v papierovej verzii zobrazuje trh až veľmi optimisticky. Skutočnosť je dosť tvrdšia.
Prajem šťastie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Má to teda smysl chodit na kurz o opcích?
Očekávám od toho, že mi předvedou strategii IC, kterou potom můžu začít obchodovat a která bude vydělávat nějaké peníze. Aspoň to tak píší v informacích o kurzu.
Pokud se tam však probírají pouze obecné věci a rady typu: každý si musí najít svou cestu nebo každému vyhovuje něco jiného atd., tak to nemá cenu za to dávat peníze.
Taky nechápu proč tam prezentují TOS, když nejde v reálu v ČR použít a nepoužijí jinou platformu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...