Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Think or Swim


michaliero

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 225
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

> to Luciferius: > > Přečtěte vše pozorně ještě jednou, schválně jsem > to vše zkoušel, vše mi funguje. Na vše již tady > odpovědi jsou, i na Váš dotaz "Error processing > your request". > > Tom V tomto vlákně ani přes vyhledávání ve fóru jsem nic na téma "Error processing your request" bohužel nenašel. A registraci mi nešla ani na PC v práci, stejná chybová hláška. Mohl byste mě prosím nasměrovat na příspěvek, který ten problém řeší? Ptal jsem se i na jiných fórech (T2W, ET, OG) a nikde nikdo nic. Pro jistotu znovu přikládám screen, ten minulý pravděpodobně nebyl schválen. Děkuji Vám moc. Luci.

20608

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Luciferius:

Nenápadný příspěvek od 310Raptor z času October 2, 2012 08:04AM v tomto vlákně.
Uvádí, že je potřeba mít takové přihlašovací jméno, kde nejsou velká písmena.

Z dlouhé chvíle jsem jednu takovou registraci na TOS nedávno udělal, když mi zase někdo tvrdil, že to nejde. Klidně bych zde uživ. jméno a heslo napsal, jenže na to by se pak přihlašovalo velké množství lidí z finančníka to by nebylo OK :)

Tak snad už Vám to pojede. Good luck! Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tom_czr Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Luciferius:
>
> Nenápadný příspěvek od 310Raptor z času October 2,
> 2012 08:04AM v tomto vlákně.
> Uvádí, že je potřeba mít takové přihlašovací
> jméno, kde nejsou velká písmena.
>
> Z dlouhé chvíle jsem jednu takovou registraci na
> TOS nedávno udělal, když mi zase někdo tvrdil, že
> to nejde. Klidně bych zde uživ. jméno a heslo
> napsal, jenže na to by se pak přihlašovalo velké
> množství lidí z finančníka to by nebylo OK
>
> Tak snad už Vám to pojede. Good luck! Tom

Aha, velké písmeno v Username, to by mě nikdy nenapadlo:)

Už mi to jde, děkuji Vám moc Tome!

Luci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahojte,
Stiahol som si demo verziu TOS,ale samotné simulované príkazy sa mi nedajú uskutočniť.
V návode bolo zdôraznené aby som po stiahnutí klikol na LIVE nie PAPER v prvom okne,inak nezadám žiaden simulovaný príkaz.To však nereagovalo na klik myšou.
Vie mi prosím niekto poradiť ako úplne sfunkčniť demo TOS .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pri instalacii TOS som si skoro vlasy vytrhal za xx rokov na webe som nevidel retardovanejsi system regnutia sa. Musis si spravit ucet na papermoney na ich webe a potom sa mozes lognut na platformu a mas myslim 200k na ucte. Jedine co tam bolo dobre bol live chat s borcom, ktory mi s radostou povedal ze futures pre EU residents neposkytuju. Cize ak mas nejaky problem, pytaj sa tam ich, support tam je dobra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Už dlhšie sa tu neobjavil príspevok ohľadom otvárania účtov na TOS. Písal som tam minulý týždeň o otvorenie účtu. Odpovedali mi promptne v tom zmysle že "Po dôkladnej právnej analýze..nie je možné zriadiť účet...netýka sa už otvorených účtov."
Rád by som vedel či nie je dakde zoznam štátov v EU ktorým účet otvárajú a ktorým neotvárajú. Možno by bolo vhodné, ak má dakto viac právnych vedomostí ako ja, napísať tam aj fundovanejší list ohľadom otvárania účtov lebo takto fajčia na nás. Trocha to zaváňa diskrimináciou Made in USA. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to rmajtan:

Pochopitelně je na nich, komu se účet rozhodnou otevřít a komu ne. Jak jsem už psal dříve, zbytečně jim support nespamujte.
Seznam povolených a nepovolených zemí zjistíte tak, když si zkusíte udělat fakeovou demo registraci paperu.
Například ČR nebo SK v seznamu nejsou = nehodlají pro rezidenty a občany těchto zemí otevřít účet. Naopak země, které v seznamu jsou, jsou z hlediska otevření účtu u TOS/TD Ameritrade v pohodě.

Takže možnosti jsou tyto:
1. Zajistit si pas (občanství) akceptovatelné země + oficiální adresu.
2. Použít jiný software, avšak za kvalitu se zpravidla něco platí. Občas i za šunt software se něco platí.
3. Nechat si naprogramovat vlastní platformu - v tomto směru uvažuji já. Nicméně zatím se nedaří najít člověka s vhodnou kombinací vlastností.

Teď otázka, co je levnější a jaké přesné vlastnosti opčního softwaru člověk potřebuje, zda-li mu nevystačí nějaký klasický broker.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ďakujem, no sú to smrteľné kombinácie. Ja som im na support nepísal ale na linku ktorá je vyhradená na takéto dotazy ohľadom zakladania účtov. Intradenné obchodvanie opcií cez TWS je dosť..no..minimálne nepohodlné. V tomto smere som zachytil info o prívetivosti platformy tradeMonster, zatiaľ som to ale neoveroval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dobry den,

rad bych si zalozil ostry ucet u TOS. Platforma TOS se mne libi a mela by pro mne velkou pridanou hodnotu, nebot ji pouziva i muj mentor.
Dovolim si nekolik dotazu k nemoznosti zalozeni uctu z CR/SK.

1) jak jsem si vsiml, tak na webu i v iPad verzi je jiz mozne vybrat Czech rep., neznamena to opet moznost zalozeni live uctu?
2) pokud pro CR a SK stale plati nemoznost zalozeni uctu, neresil nekdo zalozeni nejake ready made firmy v zahranici a registraci na ni? Jake problemy (vyjma administrativnich v zalozeni) s tim vidite? V kterem state by jste doporucovali a proc zalozit tuto firmu?

Dekuji za Vase odpovedi.
Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...