Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Think or Swim


michaliero

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 225
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Seriózne vás žiadam o pomoc: môžete sa prosím vás pozrieť, či vám napr. pri SPX pri starších dátach (ako roky 2011,2012) ukazuje greeks? Alebo tiež aj vy všade máte N/A ? Pri novších dátach mi v thinkback greeks normálne ukazuje, ale v starších dátach už nie. A v nedávnej minulosti mi greeks ukazovalo aj pri starých dátach. No teraz už nie. Neviete, prosím, čím to je ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím,
chci se poradit ohledně platformy thinkorswim a celého tdameritrade. Chtěl bych si u nich otevřít účet hlavně kvůli té jejich platformě, která je jak pro ios tak mac údajně perfektní (MT4 pro ios mi nevyhovuje a pro mac je to nepoužitelný). Zajímalo by mě ale jak je to s pákou (Našel jsem tam rozsáhlej popis, ale moc moudrej z toho nejsem), ale chtěl bych tam vložit zatím jen tak max. $2000 takže bych toho stejně nejspíš využít nemohl (Ale prostě jen tak pro info). Ještě jak je to s poplatky, protože jsem četl že někdo platí $10 za trade a někdo 5$ a jestli jsou tam ještě nějaké jiné poplatky, třeba za vedení účtu atd. Vím že tohle je všechno dohledatelný na jejich stránkách, ale chci si to hlavně ověřit od zkušených uživatelů.
Předem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 3 týdny později...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 týdny později...
  • 1 year later...

×
×
  • Vytvořit...