Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader – popis parametrů pro nastavení vzhledu grafu


Doporučené příspěvky

Nešlo o mne, já tento indikátor nepotřebuji. Jen jsem reagoval na žádost jednoho člověka, kdy tento je odkázán do sekce kam nemůže, místo toho aby mu bylo pomoženo. Reagoval jsem, protože se zde toto stalo vícekrát a toto odkazování pomalu vypadá jakoby posměšně - běž do VIP.... aha ty tam nemůže.... no tak nic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 45
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gay1:

Musím reagovat na váš příspěvek.

1. Rozhodně jsem nikoho neodkázal do sekce, kam nemůže vědomě. Vůbec mi to nedošlo. Prostě jsem viděl dotaz a odpověděl jsem podle nejlepšího vědomí a svědomí. Také jsem se na to mohl úplně vy..... , což jistě uznáte, že není optimální řešení, pro někoho, kdo sem dává dotaz. Takhle aspoň ten dotyčný ví, že nějaké řešení existuje a bude muset něco udělat pro to, aby se k tomuto řešení dostal.

2. Jiným způsobem jsem pomoct na položený dotaz neuměl. Možná to ani není dobře, aby každý měl hned přístup k jakékoliv informaci a úplně zdarma bez nějakého většího úsilí. Nevím, to ať si každej přebere sám. Taky jsem si dost dlouhou dobu premarket zvýrazňoval ručně a neměl k tomu žádné "udělátko".

3. Myslím, že nikdo z těch, kdo komukoliv odpovídají na jakýkoliv dotaz a odkazují ho na jakékoliv jiné vlákno diskuse, to nemyslí nijak posměšně. Prostě jen, pokud tady bylo něco řečeno stokrát, tak už je zbytečné to psát po sto první a raději se ten dotyčný odkáže na vlákno, kde se dozví odpověď. To že zrovna nemá do toho vlákna přístup, není opravdu můj problém a ani to nemůžu vědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co si člověk neudělá - nesežene to nemá :-) V příloze je indikátor pro NT na změnu pozadí grafu dle času i s dalšími funkcemi ( vertikální linky v čase ). Je ze support fóra Ninja traderu, lehce jsem ho pro sebe upravil a doplnil. Koncovku změnte na cs a nainstalujte dle běžného postupu.

10147

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Pavelll:

dost dobře nerozumím, co řešíte..přiložte obrázek, kde co nastavujete..nejjednodušší je normálně vybrat v session template 24/7 a hotovo, tak máte pokrytý celý týden, když nevíte, kdy se přesně daný trh obchoduje..pokud chcete speciálně vytvořit template, pak se to dělá v TOOLS--session manager..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdravím,
mám podobnú otázku ako Pavelll.
V ninja trader 7.0 potrebujem nastaviť graf tak, aby mi zobrazoval aktuálnu cenu aj mimo burzových hodín, tj. 24 hodín denne.
Tuším, že by to malo byť niekde DATA SERIES ---- SESSION TEMPLATE ale nedarí sa mi to nastaviť. Prosím o radu.
Data mám od zenfire.

Ďakujem
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Správně tam patří to v uvozovkách: "",
ale dá se zkusit nastavit "Default 24/7" případně "Default 24/5" aby to ukazovalo pořád,
pak už je to jen o tom jaký je v počítači čas a časové pásmo.

Session Begin a End se teď nastavuje v Session Manageru vytvořením vlastního Session template a pak jeho použitím v Data Series u příslušného grafu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zdravím, mám stejný problém jako měl mosat a bohužel mi pořád nejde ho vyřešit.. Zkusila jsem nastavit Default 24/7 i 24/5, vytvořila jsem si vlastní Session template a stále mi se mi nechce ukázat pre-market. Mám placený Ninja Trader a data od IB. Nevíte někdo, co s tím? Moc děkuji za odpověď :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...