Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

Pepe2000 napisal:

Neviete niekto poradit ako nechat v NT zobrazovat graf tak aby nebol centrovany na ukazovatel HiLo z BTHLP sady? HiLo activator je vyborna vec a pouzivam ju v grafe ale robi mi problem ked backtestujem na pravej strane grafu a predosly den bol napr. vo vyrazne odlisnom cenovom rozmedzi, tak sa graf zo zaciatku zobrazuje tak aby bolo vidno aj High a Low z predosleho dna - co mi je na nic a naopak graf z dna ktory primarne testujem sa zobrazi velmi stlaceny a malicky.

Toto by aj mna zaujimalo, ak sa to dozvies, daj prosim Ta vediet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...
  • 3 months later...

Matt12345:

píšete Broukymu a ptáte se na BacktestHelper?

pro pořádek:

BacktestHelper - autor Ladislav Novotný (Laadiis) - pomůcka pro NinjaTrader - indikátor, který umožňuje přenášet jednoduše kliknutím myši na grafu NT potřebné hodnoty do libovolného excelovského souboru. Cílem je odstranit nutnost ručního odečítání a přepisování velkého množství číselných hodnot. Kontakt na autora pro další info najdete na facebooku: www.facebook.com/pages/BacktestHelper/163225820372875?sk=info

Backtester - autor Jiří Broukal (Brouky) - konkrétní excelovský soubor pro vyhodnocování různých statistik z nasbíraných hodnot.

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

tag: BTH_SRLevels - indikátor pro značení S/R úrovní na základě uživatelem vyznačených zón objektem Rectangle; vyřešen problém s 'mizejícími' objekty Rectangle; ilustrativní ukázka definice S/R zón na 60ti a 5ti minutovém grafu, kde jsou zóny automaticky sdíleny mezi jednotlivými grafy v rámci příslušného trhu (zóny definované na 60-min grafu FESX jsou zobrazovány i na 5-min grafu FESX a opačně)

18969

18970

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Přenos dat z BTH 3 do tabulky Backtesteru Chtěl bych poprosit o radu, proč se mi načítají data z BTH 3 do úplně jednoduchého Backtesteru po kliknutí na tlačítko "Zkopírovat do backtesteru" neustále přesně pod tabulku v Excelu? Myslel jsem, že je to posledními sloupečky, které slouží pro výpočet a jsou v nich samé nuly, pokud v předchozích sloupečcích není žádná hodnota. Skusmo jsem tedy tyto sloupečky překopíroval na druhý list, tak aby byla tabulka úplně (mimo prvního nřádku, kde jsou pojmenované sloupce) prázdná. Po kliknutí na "Zkopírovat do backtesteru" se hodnoty načetly opět pod tabulku na čtyřstý řádek. Celý den se tím zabývám a nevím co s tím.

19123

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...