Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Brouky Díky moc, pomohlo mi to!:) Hezky můžu pracovat a před uzavřením úsečky přepínám okno a kontroluji. Jen nevím jestli se v tom pořádně orientuju, ale snažil jsem se BarTimer_ přesunout do okna č. 2 (k CCI 14/50), přesunul se mi tam název, ale fyzicky mi odečítání jede v prvním panelu, kde se mi to tluče s hodnotou AR, s cenou k high dne. Z pracovních(časových) důvodů jsem začal testovat obchodování v čase 19:30-22:00. Jeden nástřelový měsíc v backtestu mě nadchl, i když si myslím, že je někde chyba (až moc dobré výsledky, vyhlazená equity:) , ale snažil jsem se to dělat poctivě... Nyní zápasím s backtestem 1rok zpět a jsem z toho zoufalej, z daleka v tomto čase nejsou takové pohyby jako byly teď v květnu. Má s tímto obchodním časem někdo zkušenostit (19:30-22:00)?

13473

13474

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, prosím o radu s Backtest helperem a předem se omlouvám pokud to tu již proběhlo. Provozuji BH 2.7.2.390 + Ninja 6.5.15 + Excel2003. Vše fungovalo naprosto v pohodě. Ale na začítku tohoto týdne se přestaly přenášet hodnoty z BH do excelu. Odkaz na soubor je OK. Seznam patternů se načte. Vše vypadá v pořádku, stejně jako dřív, až na to, že hodnoty se zkrátka do excelu nepřenesou.

13475

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za nakopnutí správným směrem. Vymazal jsem celý backtest (cca100 řádků) a zkusil znovu přenést hodnoty z BH. Opět to nefungovalo. Zkontroloval jsem tedy celou oblast dat a zjistil jsem, že hodnoty se přenášejí na řádky 3563 a dál. Označil jsem tedy celou oblast, která byla očividně prázdná a opět smazal. Najednou začalo vše fungovat. Buď byla někde nějakým způsobem skrytá hodnota, nebo něco, co jsem přehlédl. Příčinu neznám, ale řešním je tedy smazat celou dostupnou oblast dat. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Urbanr:
Doporucoval bych reseni, ktere navrhl Laadis, a to stazeni cisteho BackTestera a praci s takto cistym souborem.
Problem muze byt tez v nejake nechtene provedene manipulaci s pojmenovanim oblasti atd..... Znamena to tedy, ze na prvni pohled se chyba projevit nemusi, ale vysledky nemusi byt spravne.
Kazdopadne mne prekvapuje, ze Vam funguje BT na Office 2003. Mel jsem za to, ze na Office 2003 BT nefunguje korektne a Office 2007 jsou podminkou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Neviete niekto poradit ako nechat v NT zobrazovat graf tak aby nebol centrovany na ukazovatel HiLo z BTHLP sady? HiLo activator je vyborna vec a pouzivam ju v grafe ale robi mi problem ked backtestujem na pravej strane grafu a predosly den bol napr. vo vyrazne odlisnom cenovom rozmedzi, tak sa graf zo zaciatku zobrazuje tak aby bolo vidno aj High a Low z predosleho dna - co mi je na nic a naopak graf z dna ktory primarne testujem sa zobrazi velmi stlaceny a malicky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

to Brouky :
Ahoj , tvůj BTH používám již hodně dlouho a je super. Zkusil jsem nakompilovat tvůj upravený Bartimer ale při kompilaci mi to hází eror. Taky má od Luďka tvůj indikátor BTH_HLByTR(2) a mám s ním stejný problém. Může to být tím, že používám WIN7 64bitovou verzi?
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...