Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

Too Laadis:

Screenshot - mapováním znamená zapsáním plné adresy podadresáře nebo zapsáním této adresy do tebou ve změnách zmíněného vzorce ? A ukončení obchodu ( stávající používám CTRL+Vyhedat MAE, MFE ) myslíš že místo stávajcího použiji Screenshot a vyhledání MAE,MFE a uzavření obchodu se tímto příkazem provede také ?

IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ivke: podle obrázku si nastavte kam se má do excelu exportovat Poznámka ... na obrázku je to sloupec F 1. zaznamenejte si obchod - přes kontextové menu nebo okno BTH 2. vyberte screenshot - z kontextového menu 3. vyberte zkopírovat do excelu - z kontextového menu nebo okna BTH nebo 1. zaznamenejte si obchod - přes kontextové menu nebo okno BTH 2. vyberte screenshot spolu s klávesou - z kontextového menu hypertextové odkazy na jednotlivé screenshoty jsou kopírovány do poznámky ke každému obchodu ...

13368

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivke:

ještě jedna poznámka ...

zaznamenáním obchodu v předchozím příspěvku rozuměj

1. označení vstupu short/long + patern
2. označení korekce
3. vyhledání mae/mfe
4. označení výstupů

body 2 a 4 jsou samozřejmě volitelné ...

k exportu obchodu do excelu je pak možné použít

1. + položka Screenshot z kontextového menu

nebo

1. položka Screenshot z kontextového menu
2. položka Zkopírovat do excelu z kontextového menu nebo okna BTH

... snad je to takhle srozumitelné ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadis & Brouky:

BTH a BT pouzivam uz asi rok. Doteraz som mal starsiu verziu lebo mi plne vyhovovala a nepotreboval som ju menit. Teraz som ale musel preinstalovat komplet NT, lebo mi blbol. A tak som si nainstaloval novu verziu a musim povedat ze som znovu prijemne prekvapeny novymi funkciami a upravami.

Pani klobuk dole (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za skvělý nástroj a prosím o radu:

Dělám backtest. Potřebuju označit výstup ručně. K tomu používám položku Výstup č.1.
Třeba v případě že se obchod ukončí na SL, který jsem umístil na odvrácený extrém vstupní úsečky, tak musím označit úsečku na které by k protnutí SL došlo a získám správný čas, ale BTH mi na ní označí pouze open/close podle typu obchodu. V levé části panelu BTH mám sice možnost vybrat z 5-ti hodnot a mačkat + a -, ale neumím vybrané číslo potom přesunout do políčka Výstup č.1.

Takže to přesunu jak to je a potom to ručně přepíšu v backteste excelu, což mi zabere při 1000 obchodech víc času, než napsání tohoto příspvěku :) Nejde to nějak jednodušeji?

Nebo se to při Backtestu takto detailně nedělá a prostě tam mám dávat jenom MAE/MFE ? Obávám se, že bych z toho zjistil jen velmi rámcově účinnost strategie, ale jsem nováček, nechám si poradit...doporučujete backtest jen s MAE/MFE a podívat se jak to celkově funguje a ladění velikosti SL a exitů potom udělat až při papertestování?

Díky, Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jirka:
Souhlasím s Tebou je to úžasný nástroj... děkujem vývojářům:)
Nevím jestli jsem ten správný pro nějaké rady (s tímto pomocníkem zápasím teprve 2 dny:), ale přesto napíši svůj postřeh...
Já se řídím, převážně MAE/MFE. Krásně to dopočítá obchod, ale přesto někde zadám pevný výstup (tam kde bych ho umístil např.1tick od High/low dne apod.) a to sice kliknu na úsečku... hodnoty se mi ukáží a +- si dojedu kam potřebuji... následně kliknu v horní liště pod záložkami na výstup a zvolím výstup č.1. Dám přenést a všechny hodnoty jsou krásně v excelu. Poté si volím jestli uplaťnovat PE (pevný exit), nebo ne a porovnávám výsledky.
Snad jsem pomohl a pokud ne, budu rád za jakoukoli reakci a postřeh k mému kostrbatému postupu:)
Přeji hodně štěstí.

Stanley

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No prosím aby ses na to teda ještě podíval, protože řekněme že jsem v long obchodě...
kliknu na úsečku kde bych vystoupil, kliknu na zlaté číslo dole, upravím ho jak potřebuji, kliknu na výstup č.1 a do pole výstup č.1 se mi zadá close úsečky, nikoli cena kterou jsem si naklikal

(když si to necháš zobrazovat, tak modrá čára).

díky,
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadiis:

Děkujem za konkrétní vysvětlení.
Přesně tak jsem to dělal. Je potřeba upravovat cenu, která je brána jako výchozí.
Každopádně díky za tip se "zlatou cenou".

Hurá do backtestů:)

S.
PS: nevíte někdo jestli se dá (a jak) nastavit zvukový signál (v NT) těsně před uzavřením úsečky na minutových grafech?
Vím asi to je otázka pro jinou diskuzi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Stanley: Upravil jsem si indikator BarTimer pro svoji potrebu a pouzivam ho. Menim si velikost pisma odpocitavadla a jeho barvu. Tak jsem Vam do nej dodelal Alert a davam ho k dispozici. Musite si stahnout soubor 'BarTimer_.gif', prejmenovat si ho na 'BarTimer_.cs' a dale s nim pracovat jako s jakymkoli jinym indikatorem v NT (Dat do diru indikatoru, zkompilovat, dat do grafu, nastavit parametry ....) At slouzi.

13444

13445

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...