Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Nazdar ludia

Mam na Vas jednu otazku
Priznam sa ze som cele vlakno nepresiel pretoze som sa iba dnes zacal pozerat na tento super programik.
Trocha sa snazim a nieco mi ide a nieco nie.
Nejde mi ale jedna vec do hlavy.
Ako to vlastne funguje. ked ja mam signal. vyberiem si pattern s ktorym chcem obchodovat a ked dam vybrat hodnoty MFA a MEA tak iba na zaklade toho ze si vyberiem nejaku dalsiu usecku, na ktoru len tak kliknem a dam vystup. Tomu celkom nerozumiem ako mam testovat. ved je to vsetko len o subjekt nazore, kedy si kliknema lebo nie. Prosim vysvetlite mi to. Ak som to robil podla navodu cize takto

Vybral som si usecku, kde som mal signal - vybral som signal a na ktoru stranu, tak som isiel na najnizsiu usecku a vybral som MAe tak som isiel na najvyssiu usecku a vybral MFE ale podla coho mam vybrat exit??
diki moc za vase rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

mám otázečku na autora tohoto prográmku. Nezkoušel jsi už integraci s novým NT7 Beta? S Backtesty teprve začínám, tak jsem zkusil i tuto nejnovější verzi a je tam dost super řešená ta bezkontraktní historie. Bohužel graf již sám o sobě reaguje na levé tlačítko, takže předpokládám, že bere iniciativu programu a namísto kontextové nabídky označuje data.

Doufám, že se to tu ještě neřešilo, vlákno jsem zatím nepročítal, jen jsem zkoušel hledat a na nic jsem nenarazil.


Díky,
Jindra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...