Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Protože technická podpora Ninja nevyřešila můj problém s verzí NinjaTrader 6.5 a Windows. Doporučili intalaci verze 7, v které je problém vyřešen. Pokusil jsem se provést aplikaci tvého Backtest Hepleru na Ninja Trader 7 (jiný adresář). Vše v pořádku, až do okamžiku potvrzení kompilace. Okno potvrzení kompilace nevyskočilo. Indikátor sice mohu přidat ke grafu, ale kontextové menu již nefunguje.
Tvůj indikátor jsem doposud nepoužíval, protože jsem delší dobu netrénoval, takže nevím kde je chyba. Můžeš prosím poradit? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Laadis, moc děkuji za odpověď. Jsem opravdu technický antitalent, a proto se ještě zeptám a poprosím o radu. Nevím, zda to dobře chápu. Jde mi to, že bych ráda propojila NT + backtesthelper + excel a z excelu dal exportovala data do jatesteru. Pokud chci testovat na alternativních grafech, tak potřebuji do jatesteru přenést data přesná včetně vteřin. Když si ale v NT zobrazím trh - viz přiložený screen, na spodní ose nemám čas včetně vteřin. Znamená to, že backtesthelper přenese i v tomto případě do excelu přesný čas + vteřiny?? Moc děkuji za odpověď. Katka

12996

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 all:

množí se dotazy ohledně funkčnosti BTH v NT verze 7 ... takže malý komentář ...

V současné chvíli BTH s NT7 nefunguje (to se týká i některých indikátorů dodávaných spolu s BTH).
NT7 je zatím v beta verzi a i podle oficiálních poznámek NT nedoporučuje instalaci externích indikátorů.
Z povahy beta verze (a možných nadcházejících interních změn v NT) plánuji BTH pro verzi NT7 až po vydání konečné final verze NT ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím Laadiis,
mám trochu problém s nejnovější verzí BTH, když spustím graf s nastavenými indikátory tak BTH nefunguje, kliknu na svíčku, probliknou přesýpačky a nic se neděje, musím si otevřít jakýkoliv čistý graf bez indikátorů (pouze s BTH), v něm mi jde BTH otevřít a pak už funguje normálně i na grafu s indikátory. Po vypnutí a znovu zapnutí NJ se problém opakuje. Zkoušel jsem BTH několikrát znovu nainstalovat, i přeinstalovat NJ (6,5), ale nic nepomohlo. Předtím mi BTH fungoval normálně.
díky za radu

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ... návod Jak vytvořit screeny grafů a přenést je do Excelu via BTH: 1. v adresáři, kde mám svůj Backtester vytvořit podadresář Screens Př. Backtester se nachází v C:\trading\testy\001\Backtester.xlsx tzn. pro správnou fci screenování je nutné mít na disku adresář C:\trading\testy\001\Screens 2. v nastavení BTH si určím, kam chci v Backtesteru ukládat odkazy na screeny, mapováním položky Vstup - poznámka viz obrázek ... 3. pak si v BTH klasickým způsobem vyplním obchod a jako poslední zvolím v kontextovém menu položku Screenshot

13357

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...